Prijava

Napredak 7 kvota 15 minuta do kraja, ja ću da ga zategnem sa 200, taman da sačekam kvotu za borac jer su primili gol, pa kako bude, više oni gube nego ja.

Edit: 7.5 i 2.5, ko mu jebe mater!

ajde jos samo cuka gol@!

nista jbg danas sve zamalo i na kraju karina, to je to, jos 30. specijalni mec da se jako isprati i kraj, bar za ovaj tip kockanja

a koja ti je to alternativa sto se tice kockanja?

Gazimudo
srpska liga specijal

Partizan X
Rad 2
Spartak subotica 1

Ja vam dadoh kvotu STO u tri tekme.
Sad se ima za vikend sa suprugom u Prolom banji.

rulet mozda, uletela mi neka kinta pa cu mozda da se iscimam do granda na lajv sto ko covek da odigram, nego sam izgubio karticu zna li neko proceduru ?

probao bih i poker tamo, sve igraju neke sredovecne zene, mislim da bih omlatio lagano, ali me je blam ne znam tacno kako sta gde, mislim objasnice mi oni tamo, ali sramota me je pored babica onih, buy in oko 5k je obican sto valjda to bih probao rado

msm da ti je bezveze da ides sa jednim buyinom na lajv, i da imas neki edge nad njima ipak je to samo jedan BI...

ma ne mislim sada na poker, samo kazem voleo bih da probam, ali nikako da udjem u pricu, gledao sam kako sta gde ulog, kako karta, gde kako, drugacije naravno nego kada igras u domacem ambijentu ili na fejsu jebeni texas ahah... tako da jednog dana nekih 15-20 soma cisto zelja da me mine

a ako si mislio rulet, idem da se zabavim, sto rekoh gore kao covek da se osecam malo, viski, cedjena i cepaj lagano pa sta bude, sa vecom bankom od 5k naravno, e sad kako se stvari odvijaju tako tempiram uloge i sranja, znam ja da prestanem nije to problem...

Krasnodar 1
Borac 1x
Njukasl 1
Altach 1

to cekam za novac.

KladionicoA je jebena jako od strane ja danas.

Plus na 150 din cekam 21 hiljadu Delavedovu minus. Stavio sam 6000 plus, cisto ako prebaci nekako, mada sam ubedjen da ce govnjaviko dati sedam...

Basketasi

lebron minus
Tig plus
Delavedova minus
Mozgov minus
Milsap minus
Tompson plus
Kerol plus

http://www.rezultati.com/utakmica/AmDabiT8/#detalji
Ljudi, fiksirajte ovde kečinu na Berankisa, nećete se pokajati.
Berankis dobija, uveren sam.

krajslere ovaj mu jeba mamu :/

pičketina bolesna, bio sam uveren da će dobiti

Dajte neku dojavu, ponedeljak je.

fince neke probaj prelaz svako kolo dodje u nekoj od 4 lige

ocu jednu ali vrednu!

Lilestrom iz 2 u 1.

inace malmo juce opet prelaz

Хтедох рећи, ВанВурене, да ово врзино коло никад не престаје.

Елем, методом обрнуте психологије постављам тикет овде надајући се да неће да изађе

Лацио - Рома гг
Стабек - Росенборг гг
ЦСКА - Рубин тм1 1+
Сандефјорд - Валеренга Х2

квота 4

e moj laki istrosen sam emocionalno totalno :( a i sve se zavrsava sad, mozda bacim koji dinar na vimbldon ako nikolas da koji tip, ali to je to :(

Ја разумем да је на снази она стара ко је играо на Лацио паре је бацио, али да скотови не могу барем на полувремену да воде, па нек изгубе после 1:10, е то не разумем, 5 ХИЉАДА мајки вам јебем !!!

Е баћо много си ти хтео. Иначе, на шта да бацим мој управо четири пута увећан новац, кечину на Четничку Браду или ђускање виртуалног фудбала док очи не закрваве?