Prijava

Lucky, Hjuston je igra veceri, potrazi me sutra u bifeu da mi platis pice kad podignes novac. gg

nisam ni znao da ovoliko jebem ovaj tenis, i juče sam sve pogodio i danas jedno 6 parova na dva tiketa
http://s14.postimg.org/diguk80z5/Screenshot_8.jpg

Jebooootee! Frustrirajuce je zivota mi padati na jednu...

Sinoc delavedova, sad Jones.

Kari minus
Tompson plus
Green plus
Harden plus
Ariza plus
Bogut minus
Jones minus... na 190, 15 hiljada...

Kapiram da ću ovo da prepišem i da ću da uzmem mnogo novaca

Blagoja koliko si siguran u svoje tipove?

Koliko moze biti siguran ako igra minus na karija?

Hahaha brate da ne igram ovo onda?

Brate ne kazem da nece doci ali kari je na prosloj utrpao 40

Ne kazem ni da ce doci, ko zna koliko ce budala dati poena. A harden se upuvao na prosloj izgleda mi da se mladi blagoja time vodio kad je sastavljao ovo

Onda nije naivan Blagoja momak. Oprostiću kutiju cigara ali se neću odreći mogućnost da ga pljujem po sajtu ako ne dođe.

Ja bih bas igrao kontra izjava hauarda je nesto tipa da su se ovi njegovi iz hjustona predali

Bohor - koleba se sada

Da imam moc da vratim vreme, samo bih Jonesa prepravio... U ovo ostalo sam i vise nego siguran!

Izbaciću ga boli me kurac. Kad se igra ovo?

Haha pseto i bohor-nubine su

danas od tenisa da se proba:

Knap- Voznijacki ug 19+

- Knap dolazi posle osvojenog prilično jakog turnira u Nirnbergu, igra dobro na šljaci i mislim da može da pruži solidan otpor Voznijackoj, koja prethodnih godina slabo igra na Roland Garosu (porazi od Vikmajer i Jovanovski prethodne dve sezone)

Kavčić- Hsu ug 37.5+

- I jedan i drugi su užasni na šljaci, pa im je ovo jedinstvena prilika da prođu u drugo kolo RG-a i zarade par soma jura više

Dakvort- Arnobaldi ug 37.5+

- I jedanog i drugog karakterišu dugi setovi, iako su obojica uglavnom čelendžer igrači , znaju da drže servis, a kako ne vidim da neko ovo može da reši u tri seta, trebalo bi da probiju granicu

Veseli- Majer 2

- Majer igra odlično na šljaci ove sezone, dobijao je igrače poput Monaka, Lopeza itd. Plus je ove godine već igrao dva meča na tri dobijena seta u Dejvis kupu i oba dobio, i to dobre igrače, Belučija i Souzu. Veseli je neiskusan, a to je ipak bitno na GS

Pospišil- Sousa H2 (-1.5)

- Sousa je klasični španski šljakaš, igra dobro ove sezone, dok je Pospišil poslednji put pobedio na šljaci pre dve godine, i to u kvalifikacijama za RG

Nikakva dojava, ali ih gledam i smrde mi.
Baš smrde, pogle zadnje dvije utakmice i to u 3 dana.
http://www.rezultati.com/utakmica/dxs5KfiD/#omjer;overall

Haha pseto i bohor-nubine su

+1

Hahah jos u 10 postova kao procenjuju tipove