Prijava

Ja se ne osecam prozvanim, ne igram lajv.

A da padam tikete, padam, ali sve sto napisem odigram, tako da mi je savest cista.

OPAAAAAA

EDIT:

sry brateks ako ne dodje Poljska 1-1 i 4+, evo da se ne ljutis jedan fiks, Poljska-Portugal 0-6 golova

EDIT 2: puuuuuniiiiiii

Vels Belgija gg3+ kvota 3.1 nesto mi govori da ce biti makar 2:1 za Belgiju.

Idemo jako danas

Martin - Stakhovsky 1
Berlocq - Krajinovic 1
Vesely - Linzer 1
Klizan - Lopes Peres 1

na 1500 dobitak 4500

https://www.youtube.com/watch?v=cdCBC0ywNFU

ja odigrao sinoc CHI-MIN h1 4.5 i dobiju 2 razlike :D

Crvena Zvezda će pobediti La Valetu sa Malte i pašće minimum 7 golova na utakmici O/

"Svi smo mi pred Bogom isti, i grešni smo i čisti, reci lepu reč...pruži zagrljaj..."

ZAVOLI ČOVEKA U SEBI

Ali kad lečić i tanja vojtehovski zaplaču u spotu i ja krenem da plačem...baš dirljivi momenti :')

Dženkela, skoro se setih kad si na fejsu napravio stranicu za klađenje. Dodelio sebi pet hiljada tokena da ih za mesec dana utrostručiš. A posle 10 dana si izgubio sve pa si kao nešto pozajmljivao sam sebi još tokene pa i njih izgubio lolo

lolo moguće, ne sećam se, dosta stranica sam pravio

Ja jutros banuo do kladionice da pljusnem 7+ na zvezdu, kaže kvota 15 pišljivih, odjebao, dodao još para i stavio 4-5 golova kvota 3, a hteo sam da se obogatim sa 7+, očekivao neku kvotu od 25-27.

Što ste svi ubeđeni da ih jebemo jako. Ja očekujem 2:0 eventualno 3:0.

negde čitah da su im golman i "glavni" napadač out večeras, znači biće punjenje. E sad, ja sam za neku siguricu u vidu 4+ ili 5+, ili Zvezda -4,5

Ok, ne kažem da je goleada nešto nemoguća, ali bi se pridružio glasu razuma Tilma

Ko da ste se juče rodili jbt, ovo ko iz pičke može da bude ne 2:0, nego 1:0

oekujte neocekivano, terzic pokriva budzet preko azijata

Kad je Terzić u pitanju, i 0:0 da dođe ne bi me čudilo, al' mi 4-5 deluje kao lepa igra, još Luković ne igra, drastično rastu šanse da zvezda ne primi gol, mada tu je Rendulić da zasere bar jednu situaciju.

Zvezda -3,00 2.71 kvota bokte, odlična kvota

Esam reko 2-3 gola. Šta se svi zaleteli sa 7+. Mada mogli su ovi da nam zabiju još 4 lagano.

idemo jako i danas

Mergea/Tecau - Kudla/Tiafoe 1
Berlocq/Cuevas - Dlouhy/Shtakhovsky 1
Dzumhur - Fabbiano 1
Kohlschreiber - Khachanov Khachanov +6,5
Celik/Peterson - Knoll/Krunic 2
Lajović - Zverev 1

na 500 dobitak 4440

https://www.youtube.com/watch?v=mfS0-zDJztM