Prijava

Snažno TUČEMO danas, čak i po ovim biblijskim vrućinama

Keys - Halep 1
Djokovic - Nishikori 1&1s9-

na 930 dinara 5020 dobitak

I'm true to the game, and fuck all that playin'
You see where I came from
https://www.youtube.com/watch?v=c9ci_tElozo

dzanki koliko je sigurno ovo ??

dosta tješko pitanje ali recimo da je ovako - po meni dosta visoka na keys koja puno bolje igra ovaj turnir, halepovoj kerber poklonila meč juče sa milijun grešaka, a što se tiče nola prvi će servirati večeras a nishikori je očajan cele nedelje tako da mislim da će nolo lagano oduvati svoju staru mušteriju

pa sam odluči

Bile neke nounejm kladionice po Nišu, znači kad mi odštampali tiket ja pitao da l ovo važi. Ko na pisaćoj mašini.

E sad, ko zna kakav su program imali i kad se na lajvu promeni rezultat sistem u kladionici to detektuje kroz par minuta. Ne za sve tekme ali ako pratiš nahvataš jednu dve nedeljnom

E sad, lik koji je radio tamo im je jebo kevu. Samo nije stavljao mnogo da ga ne provale.

Pored plate izlazio nekih 150k mesečno.

Posle inspekcija zatvorila te kladionice jer su radile na crno, a ovak lik radi na građevini lolo ..navikao na veliku kintu jbg. :)

ovo je nemoguce, opet lazes majmuncino

Cekaj, je l se srdis sto sam otkrio clanstvu da su ti rođaci sa kosova kupili albanku da ne ostaneš samac?

A ti znaš ko mi je rekao za sanelu.

pa srdim se, da, glupo je da iznosis takve stvari u javnost. ja svima pricam da je bugarka i da se volimo

Ko je reko da se ne volite.

Izijeme dosta mi te je!

sta sam ja bogu skrivio

jebem li ti majku ne oslovljavaj me tako

Evo jednog poklona za moje internet drugare sa vukajlije, u pitanju je

Smith - Fritz 19,5 minus @1.65 Mozzart

trpajte pare na ovo dok ne obore granicu, meč se igra u utorak

da li bi mogao da umres? znacilo bi mi.

Thilmo, ima još uvek jedna takva kod starog groblja, znači kladionica u sklopu magacina za kiosk, radi jedan jeb'o oca ludog, jednom mi je dok sam živeo tamo 45min kucao tiket i na kraj mi rekao "Ne znam ti ja ovo, dodji kad je gazda tu." To je bio drugi i poslednji put da sam bio tamo.

To su te kladionice, jedna bila u Banji, jedna u selu Jelašnica i ima jedna od palilulske rampe kad krenes kroz onu jednosmernu i orva desno.

Ali mislim da su ih sve zatvorili. Nisu imali papire niti neke licence.

Mozzart mi dodje kao druga kuca ali mislim da cu preci u max bet. Tu neki bonusi, tu neke dzaba kafe, sokovi, piva, ako dobijes preko 2000 na tiketu dobijes slot da igras. Ajoj raja na zemlji majko mila

Nemojte se ložiti na bonuse to su u suštini virtuelne pare koje se dosta teško konvertuju u isplativi/real cash jer su uslovi za to dosta nepovoljni i služe da navlače evridž srbske puntere kojima je jedina taktika za klađenje MANČESTER SAD MORA DOBIT, batalite to