Prijava

rozenborg golovi,2-6 karabag 1,45 maxbet.kapiram da ce ucackati makar 2.2-4 je 1,60.to je ok.

Meridian je mesara, ne kladionica.

Picke odvratne, ja jednom dobio bonus na kerovima, pisalo mesto i broj tiketa, i svi kao do jaja sta ce da se pije, krece sledeca trka, vratili bonus koliki je bio. Ja kao sta se desava, ahaa haaa jebi ga, greska u sistemu, mozes da dobijes 500 dinara. Picke.

hahahahaha kakve smradine odvratne

meni je najjaca kladionica meridian preko puta zeleznicke u bg.svega mos tamo videti.steciste radnika iz javno-komunlanih preduzeca.kafa nesto tipa 20-30 din.sve sami flurescentni prsluci drinkaju fuka i cekaju neke brojeve isto za 20 din uplate.
najjaci detalj je deda koji ulazi sa trandzom u klajdzu da uplati tiket.to je prvi put kada sam bio.bio sam jos 2 puta.standard.panduri,zelenilo,cistoca... fuka,tiketi,malo rula...

hahahh a izgleda ko magacin jebeni jos pun pandura uvek

a 5m iza balkan bet sa lakovanim parketom fazon hah

standardno bg panduri i jos dodatak pandura iz ns koji rade u pratnji vozova.ne krecu odma nazad,nego imaju cekicanje koji sat.tamo im najjeftinije.kontam kada su tekme,da bude i vojske :D

secate li se brazila u sarajevskoj

money on my mind money money on my mind

jel ovo kec na poluvremenu ili kraju meca?

Da.

Ja sam lud kad igram engleza u LE, više se ja nadam da će proći nego oni sami.

e moj aleksandar budi mi pozdravljen

ubo sam 900 na 100 kinti.imam da se sigram.
klasicno pilicarenje.drugi pilicarski puknem na vest hem i dinamo moskvu.
jebu rumuni vest hem dobrano.

Pocinju Nemci, jedva čekam da odigram LEverkuzen-Ajntrajt keca, a da bude 1-4...

ili Wolfsburg 2+pp, ono 0-0, kraj 6-4.

Ja samo pseta slusam on predvidja

Bombas ovi se naduvali bezimo mi odavde :D