Prijava

branjenje je za pičke, ponoviću još jednom. ako padneš, pao si jbg, nije prvi put a ni zadnji. a ako braniš i prodješ nije to to, nije gušt

Rece somi i pogleda na svoja tri tiketa ukupnog uloga 250rsd

Odigrao sam danas ovaj i jos jedan sa kvotom 3 i ulogom sedam hiljada brt kapiram da bi se ti tresao ko prut da si toliko ulozio a ne da bi branio. I ovo ne pisem da bih se ja hvalio ulozima ili tebe omalovazio nego samo da prestanes da kenjas "branjenje je za picke" ko oni likovi sto stanu sa strane i vicu fajt fajt u petom osnovne a ne bi smeli da se pobiju ni sa bolesnim jaretom

Ma ko je rekao da je jedino ne jebi nas

Da je slušao tebe, umanjen dobitak za 6-7 hiljada jer je kvota 3.4 što je otprilike 20k.

Katastrofa od matematike brt

Kolko je 6 hiljada puta 3.4? Evo pseto je doktor matematike, vadi korenje, pa nek nam kaže.

ja više ovako ne mogu
nervozan sam

nek linkuje neko taj tiket čuveni, 5 strana unazad sam pročitao nisam našao

Kolko je 6 hiljada puta 3.4? Evo pseto je doktor matematike, vadi korenje, pa nek nam kaže.

Kao prvo nemoj da pizdis jer se ne raspravljas sa mnom ok?

Kao drugo ako stavim 6 da dobitak bude dvadeset glavni tiket ne moze da pokrije toh 6 da oba budu na istom. Kapiras to je logika ne moram da racunam

Pritom ako daju gol moji, pogađam oba tiketa, a ako daju protivnici opet može da se desi da i moji daju gol i opet pobede i opet oba tiketa dobitna.

da, i tvoji ne daju gol
ode glavni tiket sa kesom u propast, ali si osvoji 11 maraka na golove
ekstra

Evo da se ne raspravljamo na suvo nego kao da smo u klabingu
https://youtu.be/xgpNkBwar4Y

Haha loženje lvl 99

Ne pizdim uopšte, nego je teško gledati dalje od nosa, jbg. :(

Eto izvini pseto što je 5 a ne 6 kako sam rekao, jaooj bičujte me, što sam pogrešio u najnebitnijem delu posta, za koji si se uhvatio Boga pitaj zašto.

Makaron, ja gledam šta mi je najrealnije, i to hoću da gledam da mi bude najveći dobitak. To da protivnik umulja gol će se desiti jednom u nikad, a i tad može da se desi da i moji daju gol, ne mora, ali tek ne mora da se desi da bumbarevo brdo da gol partizanu u devedesetom, a ako vodi domaćin u 75. minutu koji je favorit, u 90% slučajeva sam bacio pare kojim sam branio.

Deset puta ću baciti pare što sam branio da bih jednom bio u pravu i vikao eto kako se brani, jebi karaj prdi, u plusu sam 50 e, jeeeeeea.

Brt samo taj deo posta sam i gledao za ovo ostalo me boli kurac to je kao da bohu pokusavam da objasnim da je bolji dizel a on meni da je bolji benzin. Pa nisam zaludan toliko

Kako gledaš najrealnije jbt kocka je ovo Roma x juče jbg

Makaronac hoće da bude siguran da isto dobije i za nešto što je najmanje verovatno da dođe, ja hoću da imam najveći dobitak na onom što je najrealnije da dođe, eventualno se pokrivam ako dođe to najmanje verovatno, i to je sva mudrost.

Kome kako odgovara neka radi. Pozdrav prijatelji!

Edit: Bohore gledam jer mi se jednom u milion puta desi Roma psetova, i zato neću da dajem džabe pare svaki put. Evo večeras se desio Monako Diov, prošla bi oba i eto.

Pa upravo to DIZEL JE MAIKA

Ali u slucaju da sam stavio sto evra ne zadovoljavam se sa ih vratim makar neka nadoknada za rizik jbg eto sta ja mislim o tome ajde dajte neke predloge za sutra ne jedite govna

Care kad branimo pare oćemo da pokrijemo SVE
A ne manje i više verovatno

NA DIZEL SE ORE KUTJO