Prijava

izijem daj bar danas utakmice ima ih pun kurac, treba mi kvota 2-3, ajde majmune

misljenje o zvezda-barsa minus poena ?

Armine uranio si vidim...

Da te nisu zelenasi probudili utapanjem u septicku jamu ili tako nesto?

http://pix.iemoji.com/images/emoji/apple/ios-9/256/face-with-tears-of-joy.png

Pao sam samo Entonija. Lepo je krenulo,ciganin nije mogao kos da da jedan...

Jebi ga Armine, meni odmah bio Kajri, ali na flashscoru gledao nesto i kao anckle injury(mada on to vuce valjda duze vreme), pa reko prva tekma nece da zapne.. lepo su izgrmeli, danas ima 10 tekmi ne znam gde cu pre. :))

hahha pap, resio sam da okrenem novi list, ustajem satro u 6 uozbiljio sam se, a ustvari spavam 3-4h nisam ni za kurac, u 6 sastavljam tikete i gledam sranja po yt i dan je mnogo dug u picku materinu :D

bvdlga sta su danas ziceri, ja za sada d'angelo russel samo i gledam iz toronta koga da zategnem laurija ili derozana jedan mora preci sig

mrave, jesi prošao ovo? ne vidim lepo

rasel do večeras ima 19.5 granica da bude.

i mislim da će i harden 30ppg ove sezone da juri, ionako nema nikakve śanse da uradi nešto, pa nek se bar bori za najbolje strelca, tako kapiram. tako da mislim da je on plus. jokić i janis imaju niske granice, 10.5 i 16.5, i to treba iskoristiti

od evrolige, makabi 1&+ i barsa 2 jbg

Jesam ovaj prvi, na drugom samo Lodžeski ispalio.

Videću posle šta ima u ponudi, ali ovako odokativno, Lejkersi i Hjuston će završavati akcije za manje od deset sekundi, pored Rasela, mogli bi da se pojure i Anderson i Gordon, ako ih bude bilo u ponudi. Bruklin, pored toga što ima užasnu odbranu, igrao prebrz tempo u predsezoni, mogao bi da se zategne neko u Bostonu, mada oni igraju timski dosta, računam da bi Ajzea i Horford mogli da postignu dosta poena. I ne znam kolika će granica biti na Marka Gasola, ali igra protiv KAT-a + odbrana kod Tibodoa + mislim da malo kuburi sa povredom = minus (ako je neka malo jača granica).

I Zvezda kec, naravno. A pošto nema Doelmana i valjda Navara, mogao bi da se pojuri Oleson ili tako nešto.

ja sam kontao horforda, ima da ih pocepa

evo nesto mesano za pocetak pa proberite ako vam se svidja, po meni dosta sigurno sve

http://image.prntscr.com/image/c4af2309e8654f1d89d5dc1280016a12.png

svaka čast autore armin za rano ustajanje
naklon do poda majstore

Lin 12.5 granica u mocartu? Zašto? Ja rekoh njemu će granica biti minimum 17, 18 poena, ali Boston obično igra dobru odbranu na tim spoljnim pozicijama, pa je pitanje da li bi mogao da pređe, a njemu ovako mala granica. Stvarno mi nejasno što.

nije lako prijatelju, znaci podrska svaka pa i ona preko drine

klosari iz mocarta ladno nisu dali nikoga iz bostona pa jbt

Nisam pogledao jos, na poslu sam, jbg radim, ali janis mi je plus ako je 16.5, znaci na 20,5 bih ga igrao plus, i uvek derozan, on je sirovina, moze kao nando da udje za 3 minuta u plus.

saljemo posle ono najzanimljivije, ali pun kurac tekmi, oci ce samo levo desno da idu, lakse kad su tri tekme.

Klaver plus.

šalje mi juče jedan prijatelj koji se rijetko kladi
kaže kumašine, kupio mi zet neku dojavu, kvota 900
ajmo da po crvenku stavimo, da se osiguramo za vijek
ja mu poslao tri tačke

Ma slepci iz Mocarta, nemaju nikog iz onih prvih nekoliko utakmica, valjda će da se isprave tokom dana. A gospoda iz Sokera polako izbacuju igrače, preko 200 u ponudi, pa ja ne mogu
Edit: kod njih Lin 14.5, i to mi malo

Dobar dan dobri ljudi

kako mi je milo videti te prijatelju stari
ajde za pocetak tenis pa posle daj nba neki da promesamo malo

Sad se nešto krčka, očekuj u toku dana pravi specijalitet moj dobri prijatelju Armine

Jebote kako volim Nba, znaci pun kurac fudbala, nisam pogledao jebe mi se.

Evo mojih predloga.

Furnije 16,5 plus, ovo je poklon, bez 20 nece.

Janis burazer 18.5 plus, malo su povecali ali racunam preko 20.

Tomas brat jedini uvek plus, 20.5 granica

Entoni Dejvis plus 26,5

Kemba plus, 19.5., sašiće im 23.

Ajaaao za finiks i Bledso i Buker i Najt, pa to ne znas ko ce vise da prsti. Preskacem dok se jedan od trojice ne povredi.

Malo nerealnije, George minus, Kaldvel Pope minus, Bruk Lopez plus, Gasol mladji 14,5 plus ovo vredi igrati, Vucevic plus.

EDIT: MAncesteri gg3+, Simon +, Inter 1xi2-3, Roma 3+, Anderleht 3+

http://i.imgur.com/ARvku7V.png
Nikolasu srećna slava vama ostalima ugodan ručak laka lova gospodo draga

Deki nemoj biti bugarski cigan
Bedno je da mi se čestita slava svaki put kad god se pojavim na forumu