Prijava

3.8??? Краса га уваљује лаганица - кад је мог'о да шева Ван Дер Сара на сред олд трафорда , моћи ће и севиљи да ували један. Обратите пажњу на следеће : Красића ће против Севиље да чува Ивица Драгутиновић :)

Ма мени је Интер кец. Кад ће, ако неће сад, да јуриша на Лигу шампиона. Ено, протурили су и неку причу да је Цезар повријеђен у саобраћајци, да неће играти, те да је атмосфера у екипи лоша, ово, оно... Мислим да им је то све дио тактике. Е сад, није ни Анћелоти од јуче, ако ико познаје италијански фудбал, то је он. С обзиром на тај податак, кец ће да дође мало теже, из икса.
Дакле, тврда и затворена текма са мало голова и кец из икса.

Ја мислим да ћу то да ставим, Штутгарт-Барса 3+ или оба дају гол, и ако буде шта у Чемпионшипу.

Ако се до ујутру не предомислим :-)

Па куд пукло да пукло! :)
http://i48.tinypic.com/2mx3hn8.jpg

Иначе, ја овако не бих играо, ал' 'ај мало да експериментишемо. :К

Овако, ја сам саставио 2 тикета. Утакмице које сам ставио на тикете се играју данас и сутра.

-Први:

Лидс - Олдам 1 (Лидс који гања пласман у Чемпионшип је прошлу изгубио, а Олдам је труба од екипе)

Олимпијакос - Бордо 0-2 (С обзиром на стил игре и једних и других, ово се намеће као једина реална опција. Ако још узмемо у обзир да ће за 2 недеље услиједити и реванш, те да ће због тога обадвије екипе првенствено гледати да не приме гол, нема шансе да падне више од 2 гола)

Штутгарт-Барса оба дају гол (обадвије екипе играју нападачки фудбал, Барси фале Абидал, Јаја Туре и још неко, не могу сад да се сјетим ко)

Тотенхем - Болтон 1 (Овај јебени куп ће можда бити једина шанса Тотенхену да догодине игра у Европи, а Болтон је никаква екипа)

Удинезе - Каљари (Ако Удинезе ово не добије, испада из лиге гарант. Општа мобилизација им је у клубу, у карантину су сви. Каљари нема појма.)

Интер - Челзи 1 (Образложио сам у горњем посту зашто ми то личи на кеца)

-Други (резервни) тикет који нећу образлагати. Сличан је овом првом:

Лидс - Олдам 1-1

Олимпијакос - Бордо Х прво полувријеме

Штутгарт - Барса 3+

Тотенхем - Болтон 1-1

Удинезе - Каљари 1-1

Интер - Челзи 0-2

Јеботе, колко су боље квоте тамо код вас...

Udineze dolazi sto posto!

Evo mog tiketa:

Lids - Oldham 1
Kolčester - Brentford 1
Štutgart - Barselona X,GG
CSKA - Sevilja 1,0-2
Inter - Čelzi X

Minimalni dobitak 188, maksimalni 1491. Trebalo bi da dođe.

Добро ти иде за сад двајт , прошле ти обе комбинације на барсу , дош'о фикс на лидс , само ти колчестер одложен.

Jebote, počinjem da mislim kako odlažu utakmice samo da mene zajebu.:) Ovo mi se već drugi put dešava za redom. Valjda me neće zajebati ovi Rusi sutra.

Па и мени је у игри први тикет :-)
Што мене не похвалиш?

Ja se danas nisam opkladio na fudbal uopšte već na kljakavu Zvezdu u basketu.
Jebote. :)
A što se tiče fudbala...dobri ovi vaši tiketi za sad...
A po sudjenju i na večeranšnje dve tekme (gadna dva nedosudjena penala,jedan za Štutgar na 1:0 za njih i jedan za Barselonu na 1:1 i na Oli-Bordo iz apsolutno samo sudiji znanih razloga poništen gol Olimpijakosu na kraju,uz podsećanje na Bajern-Viola i sl.) možemo zaključiti da je počeo da se kladi još neko,neko mnogo zajebaniji od nas ovde. :)

Све је почело још прошле године у полуфиналу када је онај јадни Оверебо одлучио побједника Лиге првака директно избацивши Челзи! Тада сам престао да се кладим, јер шта знам какви се зајебанти кладе и какве луђачке фиксеве играју. Овогодишњи циклус Лиге првака само нам потврђује да је пјетао Платини, заузевши фотељу Уефе, са собом довео крупну мафију која се не либи да на очиглед цијелог свијета, или бар љубитеља фудбала, зарад свог профита уништава фудбал!

Ја сам данас полу-храбро одигро кеца на братију и, стандардно, против Италијана, на Челзи, па чекам да се омрсим.

I da sam znao da ce tema da zazivi doprineo bi svojim strucnim misljenjen..

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ..... upravo mi dodje Aston Vila iz keca dok sam ovo pisao u 45+..... srecna tema :)

A zasto ne bismo sastavili jedan tiket za Evro ligu?

Evo jedan cu napisem za sutra .... sledi

Хех... није да се хвалим, али прође ми тикет :-)

Јес да није баш све било како сам предвиђао образлагајући приједлоге, али Боже мој...
Сад ми криво што ставих само 2 марке, квота била 31.

Е, ако не сутра, оно бар за викенд - хоћу овде да видим ваше приједлоге и образложења. Било би добро и да свако предложи свој "Фикс кола", за који је највише убијеђен да ће доћи...

Искусно, свака част!
Допада ми се то за фикс кола. Очекујте ме у петак овде.

Чисто да кажем да сам данас испушио на оба фронта. Јебали ме навијачки тикети.

Лацио - Фиорентина 1

Фиорентини фали пола тима, Лацио мора да побиједи ако хоће да опстане у лиги.
Лацио није побиједио на свом терену, Бога питај од кад. Вријеме му је.

Квота је 2,5

Ja pao k'o sveća. :)

U cetvrtak pogodim sve utakmice evrolige,i poradovao se , sve u fulu,i kad sam uzeo tiket da gledam i da se divim svom znanju................provalim da je majstor pogresio pri kucanju i stavio mi Himki- Caja Laboral 1.................. saka u celo i smaranje....

Danas na York......