Prijava

Onda ćemo da modiifikujemo sistem i gađamo ga tako, 6+7/7 ili 7+8/8, ne gruvam ja k'o on pa da mi povraćaj treba.

Inace ovaj sistem koji razglabamo je na granici sto se kvota tice pa moze da se igra sa soma-dva inace moraju biti ili vece kvote ili veca uplata e u tom slucaju je ok i povrat novca ako stavis 100k jbg

Coa ja ga od starta igram modifikovanog jer cak i danas na 4/5 ja ne bih dobio ne znam sta jer 2,4x2600 je 6240 to mi je vise ono da mi pokrije jos dva tiketa nego kao da sam dobar nesto. Doduse inace stavljam 6 ili 7 al danas nisam na njegov hteo da dodajem nista pa ostade 5 a hteo sam tvoj tvente ili moju ajvori koust da sam poslusao sebe bilo bi love jbg em veca kvota em vise kombinacija

Haha coa, možeš slobodno i 6/6 kad već ne gruvaš tolike uplate, enee, pa to je onda fiks? Pazi majku mu, to smo do sad previše puta probali :))) I nismo crnje s prethodne strane... :/

Meni se sviđa promena da jako bijem uloge ali da imam 6+7+8/8. I da čekam meču da naiđe na rupu, tj. da gledam da ja ne naletim na džombu.

Ako stavim 100k hoću sistem 0+1+2+3+4/4 gde mi 0+ donosi 101k.

I ne morate da furate D2-3 možete druge igre veće kombinacije, ali i to mi se sviđa jbg. A uvek sam bežao od ograničenja. Čak i od 0-2, minusa na igrače, sve. A to mi je vrv greška.

https://beta.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa/1149-6065487-1468

Ово мој зет убо вечерас, после месец и нешто му прошао тикет. Сваки дан стави 100 или чак и мање на овако неки тикет, добитак му буде око 10 хиљада углавном (хиљаду-две доле горе). И повремено пролази, деси му се и да убоде два у две недеље.

Можда и најпаметнији начин за клађење, без оптерећивања, а кад убодеш, супер. Само што мени делује као научна фантастика 9/9.

pog min dobitak maks dobitak
7 32.769,59 RSD 42.912,56 RSD
8 403.299,30 RSD 403.299,30 RSD

pog min dobitak maks dobitak
6 3.125,87 RSD 4.854,97 RSD
7 32.774,13 RSD 41.743,64 RSD
8 213.816,66 RSD 213.816,66 RSD

evo na ulog 1000
u principu 7 pogodaka i ovako i onako donosi iste pare, samo sto ti 6 vraca ulog x3-4 a maksimala je skoro pa duplo manja

neka igre krene pribij se uz mene

Pa nije tako gluperdo

U drugom slucaju uz dobitak od 7 imas i dobitke od 6

Hahah sad sam zbunjen do jaja, sešću sutra za komp pa ću sam lagano da testiram šta su prednosti i mane oba sistema, a pitaću i burazera zašto (bar sad, kad mu povraćaj nije toliko bitan jer je stvorio solidnu zalihu za igranje) i dalje forsira 5+6+7/7, a ne samo 6+7/7. Mada, vidim da već diže ulog lagano, ali za koji kurac se onda cima za 3k ako može da poveća maksimalu i tu cifru za 6 pogodaka.

Mada, na mesečnom nivou od npr. 50 odigranih tiketa, gde će recimo četvrtina doći 5/7, nije to ni malo povratnog novca za obrnuti opet, naročito ako se ima u vidu ulog od npr. 2-3k dinara.

Stec, ne znam jbg, mislim znam po sebi, kad gađam takve tikete od po 100-200 dinara, gađam ih u proseku 5 puta nedeljno, računaj po bar dva kad odem u kladionicu, to je 5k mesečno u vetar, a naiđe sušni period pa mesecima ne možeš da ubodeš takav tiket, kao meni što je bilo od aprila do novembra otprilike. Možda je i prošlo nešto u tom periodu, ali je bilo toliko tanko da ni mesečni minus u kladionici ne pokrije, zato i ne pamtim. Zavisi ko i šta gađa i kakve je sreće jbg.

A ovako s računa, evo vrtim 5k dinara mesec dana, malo digne, pa skinem nešto, pa ukanali kao sad i sroza me na hiljadu dinara, pa (nadam se) opet digne, svakako manji trošak od svakodnevnog odlaska u kladionicu. Samo se treba dovesti u red, bez lupetanja po australijancima, lajva nekog samo da bi se odigralo, nego lagano, čekati izijema s nba izostancima i zatezati po jednog do dva igrača kad naiđe povoljna situacija. Ili kad ti nešto baš zamiriše kao npr. Vojtman danas pa opleteš minus. Samo što ja još nemam baš tu kontrolu, nego mi bar pola ode na te gluposti od 100-200 dinara opet i ovde.

Šta te konkretno buni? Ako ću da jurim maksimalu isključivo, onda ću fiks da igram i marš u kurac ako omašim 0.5+

Upravo ovo drugo mi je interesantno.

tako je doktore zato coin burazer i igra 6+7+8 jer on sa 6+7 upuca vise para nego ti samo sa 7 jel tako tako je

Lupajte svaki dan po 2 hendikepa ili igraca ili sta god kvota oko 1,85. To je ukupna kvota oko 3,4. Znaci ubodite svaki treci, opet ste u plusu. Od tiketa od 100 dinara nema leba. Bukvalno je bacanje para.

Ili ovaj fibonaci o kojem stalno smaram. Samo malo discipline i peglajte. Ja danas dobar oko 3000. Prepisao dva igraca odavde i dodao Bajern 2i2+ jer je na tog jednog kvota bila 1,65.

Nemojte rokati tikete od 100 dinara pls.

Dio, ma mene najviše tu interesuje "srednja" cifra, tj. ona sa jednom promašenom, pošto svakako nju najviše očekujem na ovakvim tiketima. Ako se ta cifra sa jednom promašenom u sistemu 6+7/7 debelo razlikuje od one u sistemu 5+6+7/7, onda ću svakako gađati taj sistem s manje kombinacija. Ako nije neka prevelika razlika, gađaću ovaj s više. Maksimala me baš ne zanima tu.

nemam vise zivaca za ove sisteme sutra cu se pozabaviti

a naiđe sušni period pa mesecima ne možeš da ubodeš takav tiket

И ја имам осећај да бих убадао два годишње, рецимо. Али ево он је прошао, чини ми се, пешес тикета у последња три-четири месеца. Нек је и пола године, то је један месечно, а стварно не знам како му успева.

PuppetMaster

Lupajte svaki dan po 2 hendikepa ili igraca ili sta god kvota oko 1,85. To je ukupna kvota oko 3,4. Znaci ubodite svaki treci, opet ste u plusu.

Ово сам узео баш да тестирам са тикетима од 300 кинти, 0/2 јуче и данас лоло, видећу како ће НБА проћи.

Затегнута Атландита.

Шта смо рекли сети се куда ти ту и ја, да делимо увек све, то је судбина.

Brt ne mogu da računam sad proces je to jbg, ali idi u Soker tiket ono čekiranje i kurci i čekiraj 5+6+7/7 sve kvote 2 najlakše ti je ulog sve postavi i od maksimale oduzmi dobitak samo onog 7/7 i dobitak 6 tiketa 6/7 (6puta2^6puta uplata po kombinaciji) i dobitak 15 tiketa 5/7 (15puta2^5puta uplata po kombinaciji) i to je otprilike (ako sam dobro ispisao sad pospan sam) koliko donosi 5+6+7/7 kad omašiš jednu.

Za 6+7/7 od maksimale oduzmi dobitak koji bi doneo samo 7/7 tj. upl. po kombinaciji puta uk. kvota svih 7, i oduzmi 6 tiketa od 6/7 tj. 6puta upl. po kombinaciji puta uk. kvota 2^6 *(ako si kvote dva uzimao).

Verovatno je do jaja konfuzno ispisano, ne mogu da računam sada jebiga.