Prijava

vec sam 6 u kanalu a nisam nba ni odigrao pa jebem ti dan govnjivi i sto igram fudbal mrtvi uopste

Ja oko 70 za tri dana, ne planiram da idem u kladzu nekih 6 meseci

Brate, ti si mu jebo kevu sa uplatama. Zajebi kladzu više.

au ako ne pauza bar u rekreativce predji malo

mehelen vasterlo 1.vasterlo je ocajan u gostima,a mehelen redovno dobija kod kuce.

Ne mogu u rekreativce kako sad da odigram tiket za dobitak 5k cemu to? Sinoc sam zategao memfis videli ste jutros gledam jel doslo 3 sata posle ustajanja jer mi i tih 9k dobitka ne znaci kurcu nema euforije one dal je doslo... Danas onaj sistem 2-3 pisem sedam parova i gledam dobitak za 6/7 i kao ma zajebi sta i da prodje nemam nista i grunem u glavu

Pa ozb brate i kao necu monako probija sto posto i onda pomislim da mi je isti kurac jer ce me svakako sjebati nesto i pisem monako u fazonu samo da ispisem i da idem totalno ravnodusno. Bolje da sam samo dosao do kladze i dao im pare i otisao, toliko nista ne pogadjam da mi je to postalo rutina.

ajde tompsone jos 5 poena lepotane nemoj da te kunem posle po temi

Ja kad pocnem tako da silim i da ne pronalazim RADOST u tiketima iskuliram neko vreme i vracam se pun elana. Imam nekada periode po par meseci me smara da pratim i sve.

Pa i ja kazem ladim se al planiram jedno 6 meseci da se ladim necu ni da pratim rezultate ni nista. Ako uspem sutra da ne opalim po zvezdi to ce biti dobar znak

ma vezi 2 trojke tompsone hahahah

ima jedan dobar citat, iz filma Two for the money sa al pacinom i metjuom mekonahijem, kaze NE KOCKAM SE JA DA BIH DOBIO NEGO DA BIH IZGUBIO..

secam se jedne godine puknem sve pare na brdo tiketa tipa do 2 sata i posle zovem caleta da mi odigra tiket sa 100 din :D

Istina je to izijeme mnogo veci adrenalin puca kad nesto mozes da izgubis nego da dobijes, kad se kockas vremenom osecaj slabi pa te radi sve veci i veci rizik od gubitka tako da moras sve vise i vise da rizikujes

A taj za 100 kinti te najvise odradio? To je ono daj makar ovo da prodje da ne budem bez ista i da imam da se kockam jos hahaha

izijem flips popusis mi kurac

ja nzm samo otkud arminu ovlike pare da stavlja na tikete

niko to da spomene na temi

ajde ne budalite vise :)

@pseto

ne mozes da stanes brate, ne radi se samo tu o novcu , evo igraces i sutra, ili cak i nocas, takvi smo mi, TAKVA SORTA , kockari greska u seriji jbg