Prijava

Na 8 atlanta jebote jebes izijema, ja bih vadio preizguzvan tiket iz kante!!

bio jedan covek i imao neku autoprevoznicku firmu i sad nesto se sa zenom valjda razvodio i uzme ugasi firmu i otvori drugu da joj ne bi dao nista u razvodu i novu firmu nazove isto samo doda drugu rec MAX znaci ime firme + max i sad mora za tir dozvole iz ministarsta da opet podnosi neke kurce i da placa svasta nesto za neko resenje da ne duzim uglavnom pita on jel moze to resenje da mu se nekako progura posto kosta to sve oko 5 soma i kao aj videcemo. i ja zaboravim na to totalno i zove on posle mesec dana i ja reko tesko brt ne moze da se iskopa niko javljam ti ovih dana i sad imam ja vec nekoga tamo i ja ga zovem i kaze on ma ko da mu trazi to staro resenje to niko ziv niti prati niti zna gde je jedini nacin da se zna dal ga ima ili ne je kad podnese zahtev za dozvolu za tipa austriju i podnosi broj resenja pa sistem kaze ima resenje ili ne i ja ga zovem kazem nasao sam za 2 soma ako odgovara kaze pa bolje 2 nego 5 xd i posalje on meni staro resenje ja platim 30e nekom liku da mu u fotosopu ubaci ono max na staro resenje hahahah ima tome 2 godine niko nista nije provalio

niksi raspali vode hhahaha pa sta se ovo desava nocas

Hahahh je l slusas ovo papete !!

Uzeo sam 5 glava na pokeru noćas : D

jedino mi bilo zao sto sam glup za te fotosopove pa sam morao da dam 30e :(

gde si igrao deku

A PUŠI MI KURAC OLDRIDŽE SLEPČINO

9:02

LaMarcus Aldridge traveling

pu jebem ti oca svetog

Od favorita samo san antonio dobio jeveno ostali izgubili i gube sta je ovo bre ????

Uf što nisam jače zategao, a čuvam se za EL poslasticu
http://i.imgur.com/RjdkljJ.jpg

Svaka cast brate, sreca nisi nabo utakmice govnjive, igraci skroz ok dosli

Ja sam imao slican tiket tj tikete, ovog puta sve single m moris, ante, wall, tarner, bazemore doslo, pao sam na mrtvog Hauarda igrao manje, imao je matchup protiv Dzordana reko nece vola ubosti al Dzordana tovare izgleda svi pa i nas Joker, ko veli Hauard mogao bih i ja

Nikolase gospodaru, ispratio sam te naravno, ti si bog jebeni

Bravo bvdlga za sistem, bravo Nikolase, vaše kladioničarsko visočanstvo.

Armine, kažeš dobro je što nije stavio utakmice, a on iznad okačio dobitan prelagan tiket sa utakmicama, šta pričaš ti, čoveče

Ma pusti bre armina vidiš da nema pojma sa životom dečko, samo kuka ovde umesto da zasuče rukave i krene da radi. Nema leba dok dupe ne oznojiš armine, kad već nisi u stanju da ga zaradiš mozgom.

Zmijica 13/18. Napadam 5.000.000 u maxbetu.