Prijava

Treba mi broj poena langforda i broj telefona topalkove cerke

sasvim moguce da ce i obala bjelokosti i maroko odigrati na golove.ima obala dobar napad,a morace da napadaju.tako da iz kontre mogu ovi sevnuti.ne verujem da ce laditi jaja jer kongo igra protiv verovatno nemotivisanog toga.mada,to i nije toliko bitno.kongo samo za prvo igra.ne moze da ispadne.posto verujem da se gleda medjusobni skor.

Ленгфорд има седам.

Pretrgli su se sa poenima i jedni i drugi

Pa ajde bre koristite sanse da se zajebavamo malo, fazon je bio da neko napise navodni broj topalkove cerke kao haha to imam al nemam br poena langforda i onda naravno br telefona ima 9-10 cifara i onda bih ja verovatno odgovorio au kad pre toliko dade to bre presao vec i onda bi se smijali ehehehh

Ne vredi bisere pred svinje bacati arm...

Armine, kakva si ti jedna divna budaletina.

Ajde Lengforde, nemoj opet da spavaš prvih 15 minuta poluvremena, čak i za tebe bi plus posle bio težak poduhvat.

ma jedino kad udju u bonus ovi moze dati koš, naneli ga u džep stavio

Odakle bre Naneliju toliki džep šta je ovo kad odigraš Lengforda plus, on šutne 2 puta iz igre za 25 minuta

gde gledate te poene kad su svi sajtovi zaboli ?
i zar im nije langford ubacio skoro 30 poena u gostima sta sad koji kurac kao mogu da ga cuvaju ??

мрзи ме да сликам

fenerbahce 2
schilb+
milaknis +
CSKA 2
kalates +
guduric +
cz vh2

---

Ja vodim svoju statistiku pomoću zrna pasulja i kukuruza, Lengford mi je pasulj, e pa recimo da se ne bih najeo danas da sam se hranio njegovim poenima

Imamo kablovsku armine, to je ono što ti i tvoja porodica ne možete priuštiti.

pa necu sigurno da gledam ove bednike

vidim padaju poeni silni za uniks je l moguce da ne trpa nista langford mrtvak kojeg sam uzeo od somija neznalice i jebace me po ko zna koji put ?

Tako je datome jebi me i ti sad, ma koji kurac i igram ovo sranje više

koliko je najvise poena da je dao langford u jednoj cetvrtini, mozemo li se nadati icemu ?

Možemo se nadati kurcu

Tri produžetka da igraju neće preći 15 poena

7 zrna pasulja u drugoj i to je to, a ako pitaš za ove mečeve pre, tu nisam vodio statistiku, ne znam. Ali najgore je što ne šutira, dva šuta iz igre ukupno uzeo a maltene sve vreme igra, da nije postao defanzivni specijalac majku mu

Ja lepo kažem lengfors minus i gudura plus. Al me niko ne sluša zato što sam crnac.