Prijava

Sto nisi kao i ja poslusao arminga za vejda? I kajri ide solidno, bez lebrona i lava je bio mast hev da se pederski izrazim

Ja rekao stecu al moze da se odnosi i na tebe haha

Ej, u dva kola izgube sa 20 razlike od relativno bednih ekipa, mislim majami i orlando jbg, oni su po kvalitetu malo iznad bruklina, sakramenta i ostalih tu... Očito da nešto ne štima kod njih, 'ajde da su bili toronto i boston npr. pa i da razumem da puknu kao zvečke, ali ovo...

Jbg, ja pisao još u osam kad sam išao da dignem pare s računa.

Одиграо сам већ кад је Армин написао за Вејда.

А размишљао сам о Ирвингу и Корверу, али сам изабрао Батлера јер "мора најбољи играч да повуче да би имали шансу да добију Кливленд, он је сигурица".

16 у трећој, браво мајсторе, ајмо још девет за победу, за други највећи српски град на свету, за САО Крајину и попа Момчила

Za moje 3 glave xd

A cekam i vejda za vejd i irving + i cikago hendikep 10,5

Вејда на 20,5?

Irving prebacio a i cikago hendikep kapiram da je dosao xdd

A isprimao se na asistencije pajser sada i ima da ga izvede jos malo sto.posto

Ваљда ће дати још два коша. Батлер се можда ни не врати у игру, ако се Кливленд мало не приближи, лоше изгледају.

Valjda, jos 50e imam ako to dodje

Spustaju ovi majku im jebem ajde vracaj batlera jebes i vejda i sve

Valjda ne mogu da stignu 10 za 3 minuta u picku materinu ako mi se ovo opet desi prestajem da se kladim zauvek eto

A mogao bi vejd dati jos kos pa da poigravamo ovuda

Батлер опет убацио у нооб мод, једну четвртину одиграо ко цар, остале три никако. Вејду још кош фали.

A vidim, promasio.dva suta pajser valjda ce sutnuti jos jednom do kraja

Cikago je dosao kvota 6 jebi karaj prdi

Evo vejda, poigrajmo stec

хахахах код мене тек сад вејд дао, пре 10 сек

честитке