Prijava

Ne seri da je uzeo govnar jebeni ma daj u kurac sve vise

Neka se,sad vrati picka ajde ima sad da rola mesec dana evroligu i engleze gg3+

Psuje nas i kaže jebem vas usta baksuzna dobio sam čim nisam okačio ništa!

Axaxaxa Arma vjerujem da se grohotom smije sad

Ne verujem da se smije grohotom vise onako samo brk mu se smeska neprimetno skoro. Od kad ne dolazi doziveo je moralno prociscenje ko patrijarh fazon

Tacno cu i ja da se banujem dok ne uzmem par miliona pa cu da se vratim

E coa i ne brini za ove tikete na svadbi ili moji ilo arminovi ce ti proci xd

Posto cu ja kontrirati armina on radi za kladzu

U ovom zivotu laznom se samo treba DRKATI ahaha kakva prevara jebena za koji kurac sve kad jednog dana ide kraj i jbg mi smo kurtoni i ti je to list na vetru jebeni zato prijatelji dragi sigurno je da postojite tj. Ja postojim i ja cu da nestanem a sve izmedju toga ko zna ko ga jebe mozda vi ne postojite jbg kucam u neki kurac i kao odgovarate haha mozda je projekcija moga kurca to ste vi to vi radite ali bitno je da mi je prijatno sa vama ovo je za mene DRKANJE volim volim i da igram tikete volim da se radujem da pizdim volim jednostavno mozda necu sutra voleti mozda cu se drkati drugacije ali bitno je prijatelji postojali ili ne da se samo drkate dok mozete radi sta ti se radi jebiga
E sad znamo da za pravo drkanje treba kinta prava za to cemo raditi na razne nacine ali ne smemo zaboraviti i da se drkamo makar par minuta dnevno u nebitnim situacijama taman da odrzi plamen dok konacno ne napravimo jebeni pozar i uzivamo dok ne izgorimo u picku materinu

Izgoreo si ti odavno :D

trebalo bi uhvatiti onog van gandija pa jebati nekom drvenom palicom dok ne premine

Meli 11.5 -
Smit 9.5 -
Burusis 8.5 -
Pangos 7.5 -
Antić 6.5 -
Dikson asistencije 5.5 -

Što Antić manje? Fali im igrača, mora neko ubadati, a još mala granica.

prijatelji braco kumovi, imam jednu eksluzivu za vas

Grejndžer 10.5 +
Kalinić 6.5 +
Jankunas 12.5 +
Meli 11.5 -
Simpson 10.5 -
Kalates 7.5 -
Bobua 12.5 -

Nanali 9.5 +
Pangos 7.5 -
Baskonia 1

Цоа, колико си сугуран у Мелија и Јанкунаса? Мели разбио Армани у првој, а Јанкунас био лош против Макабија, чак разматрам да убацим Мелија уместо Јанкунаса.

Ni malo, nema tu trunke analize, svratio i uz cigaru nalupao za par minuta. Tu bih izdvojio simpsona - i kalatesa - samo.

A meli je u očajnoj šuterskoj formi prethodne dve, grejndžer u odličnoj, zato je tako odigrano. Opet, makabi očajan na 4, pao odlično brani 2, zato bobua - i jankunas +.