Prijava

Harden minus od mene

juce ulletela dva simpaticna tiketa, treci zakazao
veceras ko pogodi bilo sta, svaka cast

Jebeni sakramento i klipersi sad nasli najmrtviju utakmicu da odigraju jos sam uzeo nizu granicu joj zivote

Mogu li harder i vestbruks plus a

Surogat majko
Surogat oce
Kakvo je tamo vreme

Da li se momci u selu zene
Pita li neko za mene

Izijem za zajednički tiket predložio patrika beverlija + on nula (brojevima: 0) poena, arming opet izmišlja tikete i kako ga ruše slepci koji se pune a sad odjednom malo poena da se ljudi zalete da pišu + na lajvu, pa ja ne znam koliko ćemo još da ih trpimo ovde, klasične HOSTESE KLADIONIČARSKE.

Stvarno nemam reci za njih. Umesto da napisu harden minus ko ja. Mada ja imam minus i vestbruka a pluseve na gordona i kantera(a hteo sam adamsa sjebo sam se kad sam pisao a nisam proveravao ko ga jebe za 300 sam odigrao bilo me sramota za 100 jbg i ovako je pilicarski tiket samo malo da ispratim dok gledam)

Aleksandar ne kladiš se vidim....

Mene spasila poreska večeras, i dalje zatvorena seoska kladionica, i evo gledam utakmicu bez tiketa, manji sam zavisnik od pseta!

A brt 300 kinti bacio kad je vec prenos ovako rano. I to dobitak 3k bukvalno me boli kurac ocel doci

Axaxa pa znaš da to nije poenta ok

A ti radmilo si predlozio zajednicki izijes govno bas

Ma znam da nije al stvarno ne bih racunao ovih 300 kinti u neko kladjenje...

Tako sam se ja tripovao da prestanem da pušim. Tuko 60 cigara tipa dnevno i kao ne pušim. Tj zapalim 5 dnevno i ne računam u pušenje posle 5 dana sledećih 5 pušim 134 dnevno da nadoknadim
IZVUCI POUKU!!!

Ma nema od toga nista. Sutra je ponedeljak miran sam. E utorak treba iskulirati kad bude igrala zvezda samo nekako pa sam posle opet miran. Jedno dva meseca cu se iskulirati nekako posle ce i kraj sezona i sve i to je to

Nisam odigrao tiket od cetvrtka. Znaci petak, subota, nedelja.

Kako to misliš gledaćeš F4 EL bez tiketa? Ili plejof nba koji će sportklub da prenosi na kilo tih dana opet bez tiketa? Završnica LŠ bez tiketa? Ma daj idi laži negde drugde, evo već u četvrtak zvezda 1-1 i - xd

Tacno cu ove iz hjustona da pogodim i vestbruka mozda ali kantera koji je iz nekog razloga na 15,5 meni nejasnog nema sanse

Batler mrtvak 9 poena u prvoj posle kurcina sve asistira svi ostali usli u plus pa jebem ti majku