Prijava

Horford 2 poena jebena, lopez u prve 3 14-18-12 sa 0 jebeno
Dosta mi je svega veceras je kraj

e ne moze da sastavi jedan dan da pogodim okrenula vodenica odozdo sto se kaze pa ne moze da izmelje brasno ko i ja tiket

Hej, kladioničari, kako je?

ne rodila mi ni sljiva ni njiva i sve mi se osusilo zivo

Samo preventivno da se najebem mame Njukaslu:

Jebem vam mamicu crknutu raspalu, po pedeseti put ove sezone moraju govna da zaseru, mora da su im dolazili vlasnici Pedi Pauera, Vilijem Hila i Balkan Beta i podmitili onog debelog smrada Beniteza duplom punjenom špikovanom pljeskavicom. Dabogda im se u Premijer ligi svi izređali i silovali da mesec dana pišaju svršotinu kroz usta, sa nula bodova završili sezonu dabogda da ih se deca stide što imaju ikakve veze sa klubom pa da pređu u islam i alahuakbarišu ceo posrani grad.

Toliko.

Ja u životu nisam video ovakve tikete

Ju ju ju bravo pedja. E lepi aj sledeci put kad ih budes jebo uzmi moj kurac da ih s njim malo jebes znacilo bi mi

kolko mi idu na kurac ovakvi dani kad nema ništa normalno da se igra, a onda sutra evroliga, derbi u basketu...

Bravo, Predražinjo, velemajstore. Najlepše tikete uvek imaš, kao da ti nije dovoljno samo da uzmeš pare, nego hoćeš da ostaviš i umetnički dojam.

čuo sam da predražinja u kladionicama zovu plesač, jer on pleše dok pogadja ovo...svaka čast majstore

Pedja jesi s mojim kurcem ovo jebo kazi mi da jesi iako nisi pls

Pa s cijim drugim, tvoj je najveci :)

Doslo vreme da se svi sa teme polako sklonimo i ostavimo predrazinja samog...