Prijava

Ajzea 29.5-
Bil 24.5+
Hajvard 24.5+
Pol 27.5+
Klipersi 1

Hteo sam sve isto ko ti e sad dal je to dobro ili lose evo neznam i ne mogu da komentarisem

Mozda bi izbegao samo hejvorda svalercinu

Danas mora da se pojebe, evo zasedam na visesatnu analizu

Lenarda sutra protiv hjustona zategnuti najjace sto moze, jer ce mu posle granica biti fazon 35, ok je da igra sas odbranu, teski minus igrali sa memfisom koji isto igra, ali nema tima kome hjuston sa onakvim suterima i u prvom timu i sa klupe ne moze da saspe bar 110, tako da ce neko morati da daje za sas, a ko drugi nego lenard

deluje mi da je krotone poceo da kupuje tekme kako bi ostao u ligi.u poslednje 4 tekme su dobili 3 i jedna neresena.za 29 tekmi 3 pobede,pa sada za 4 tekme 3.sve u svemu,igraju protiv milana koji voli uraditi nelogicnost,pa kapiram da treba probati na nekom suprajz tiketu.makar 1x ako nista drugo.
arsenal totinhem golovi.igrace se otvoreno.treba i jednima i drugima.
empoli sasuolo golovi.vole se polivati golovima.

Markus moris u pinu 11,5 poklon, ja hteo u mocartu na 13,5 cak da ga igram

neki covek izbacio na twiteru sliku kao gleda epl i jede picu gledajte ova govna sto je posuo odozgo po pici

https://pbs.twimg.com/media/C-qaB7UXcAE8u7_.jpg

Ovo je onaj veliki smoki

jesu gambori isto što i škampi

ja nzn, imam 12 godina i sivim u st gallen

dođe ti pic na gajbu, napraviš picu i staviš smoki na nju, pic te poljubi i to je dupli picmoki

rus pic vic

Za sad najsigurnije

Moris 11,5 +
Bredli 16,5 + (u mozz 15,5)

Vrvtno dodajem
Horford 7,5 + skokovi
Bredli 4,5 + skokovi

okej, makaronac, ne moraš isti post da ostavljaš na svakoj temi, skapirali smo da si završio medicinu za tri i po godine

ovo je slikma makaronca sto je postavio ova govna na picu ovo su odozgo MAKARONE

HAHAHAH MAJKU TI JEBEM NE MOGU DA UZMEM DINARA