Prijava

zabolo je 2 sata, stajalo među tiketima samo piše na verifikaciji al nema ni kvota koja je ni uplata. Na kraju prošla utakmica i oni skinuli nisu ga uplatili, što je dobro jer bih pao

zabolo je 2 sata, stajalo među tiketima samo piše na verifikaciji al nema ni kvota koja je ni uplata. Na kraju prošla utakmica i oni skinuli nisu ga uplatili, što je dobro jer bih pao

Aha, jesu skinuli sa racuna dok si cekao?

a što je fora ja uplatio 900 din (pišaj po sirotinji) i znam da ume tako da verifikuje al tipa 2-5min kad veće pare uplatim, sad čudno bilo jer stoji među uplaćenim tiketima nema ni koja je kvota ni ulog ni dobitak i sve mislim da nisam omanuo nulu i stavio 9000. utakmica teče ja polako padam a stoji još među tiketima polje za ulog prazno, graške znoja liju al pošteni su ispali pa nisu uplatili

Cudno za ispod hiljadu da drkaju bas su cigani sve veci jbt, a ako nisu skinuli odma da znas da nema nista od toga

ma ovo je neka žnj liga i to ispod 20 godina valjda nešto, koliko je ozbiljno govori to što svim timovima daju istu granicu npr 135,5 jer ih mrzi da pekopiraju sa vilijam hila il odakle već uzimaju, mada ponekad se iscimaju pa 30min pred meč koriguju granicu na koliko treba

Jednom ja tako da uplatim 6 igraca NBA i stavim 1000 i dinara i uzelo da verifikuje i verifikuje i nece i nece i uzmem istih 6 al na 500 dinara i uplatio istog momenta pa udri majku ti jebem pa udri majku ti jebem

podsetilo me ovo na jednu pricu. bili na rodjendanu kod neko drugara i sad on pravio u svom lokalu, posto drzi kafic. i sad ima i bilijar unutra i mi igrali ovo ono : i krene pesma na mini liniji nmg da se setim tacno koja, i mene pukne poogilo me i uletim u sank da pojacam. A tu radio konobar izasao napolje da ispusi i kad me je video da sam usao untura u sank poceo da mi jebe oca i majku kao izgubice posao ovo je odgovoarn posao sta cu ja za sankom ja bio malo nisam imao 5 godina

umro mi predrazinjo na rukama

alekasandarkg na moru sa devojkom i bratom

U troje onako ako me razumeš?

eh nenade, bas bih voleo da naidjem na neku zenu u svom zivotu za kojom cu patiti mnogo a ona me nece ni pogledati. Pa onda ja mesecima pocnem da tugujem opijam se unistavam svoj zivot a ona je svesna toga zna da zbog nje radim to sto radim i propadam. Onda ona na kraju shvati neke stvari i zavoli me. Pa me onda ona moli da bude sa mnom a ja kazem e neces sad ja nemogu

Pa ti tražiš opravdanje
A što ti tad nećeš moći da budeš s njom?

Nije mu vise interesantno

Nastavak dominacije

https://www.youtube.com/watch?v=MFuFvO67OUY

Mislim da je ovo prava tema za ovakve pesme

sta bi sa ovom temomo poginuli smo svi