Prijava

Jebem ti zivot ovakav u picku materinu vise

A jebiga finansirali bismo da nas ide, vrzino kolo jebiga xD

Jebem ti zivot ovakav u picku materinu vise

+19865238

Nista, sufinansirajte projekat i jebem sta treba

Солидан план.

Pa da ne ocekujete korist da ne kazem benefit pa da placam sam, ovako istalite se za pola ja cu evo sam drugu polovinu

Елем, ставио ГГ на лајву Сити - Евертон. Цео Сити игра бедно, поготово Стерлинг, Руменко, Кун.

какав пацов малени Раким

Moze ako ce da ima uzivo kladjenje, recimo igre poput 0-27 i 28+; I1+ i II1+; gol u gostima je blokirano, jebiga namesten mec xd

Dio ako se meni obracas nista ne kapiram dosao sam gajbi bez zenama i decama vec sam ubijen solidno

Ako je neko za klabing kasnije nek se javi haha

сјајан играч патуљасти Раким

Ma da, bacam neke skeceve retardirane nebitne. Dade crncuga gol i sjebe mi klin sit jebemti kad ja pricam, da je bar dao de brujne al kurac

Brajton, Karlajl, Fulam, Lids, QPR, Votford sve 3+
kvota 15, čisto da se prati nešta

Sevilja aston vila kardif sve 1i2-4 cisto da se prati NESTO

Za tri dana mi se vraca zena sto povlaci vise blejanja u kladzi pa pocinjem da ostavljam dobitne tikete ovde spremite se

A i uzeo sam da igram onaj pl fantazi cisto da zatezemo na kontra od onoga sto tamo prognoziram jer se zna da sam najgori igrac fantazija ikada xd

Daj prvo broj ziro racuna da ti uplatimo ko koliko moze za jebanje neke zvezde granda da nam krene bolje.

ps, obećao si mi onih 1250 dinara za sredu, a to je sutra pa da te podsetim na vreme.

Bolje da se dog za mesto i vreme pa da donesete licno moz da je upoznate pa posle imate pricu za ortake e mi blejimo tu i tu i lik je(ne znam koga jbg) odvede i iskara lagano

Somi bugarine rekli smo 1200 jel moguce?

Pa da, rekli smo u subotu, ali danas je utorak, uvaljujem se u sve veća govna....

Haha jel si to to meni nasao kamatu da lupas? Vidim ja da ce biti cupanja jagoda po leskovackoj periferiji

hahahah <3

a ok, nema veze...postao bi milioner zbog mene kad krene evroliga, ali dobro, tvoj izbor.

svako bira svoju sudbinu....

Ma da, cela tema prati tebe, cou i armina i evo sve milioner do milionera hahaha