Prijava

A pa onda i zvezda sutra mora da pobedi krasnodar jer nije prošli put :D

I liverpul mora da izgubi večeras jer je prošli put dobio :DDDDD

Jesi malo jbg...

Al jbg ovo je Sporting a ovo Rumuni neki. Nisam gledao al kapiram da su i u prosloj bili bolji.

Nije kao Liverpul - Hofenhajm.

Pa nisu neki rumuni nego steaua jbg, nisu oni baš ni veverice, redovni su u evropi u ovih par godina jbg. Mada može dvojka doći i gg3+ na lpul i eto fine kvote, al' ne bih ja na to veće pare

ajmo picke jedan zajednicki za veceras vreme je, jedno 5-6 tipova, pravo da tipuju imaju sledeci clanovi JA, ps, lecki brav, mita97, djokstajl, shadownikolas to je 6 taman eto, a sirotinja tipa aleksandarkg i milos23 neka isprate i uce

njukasl-notingem GG trebalo bi da je oko 1,75 svuda

Pita Cviki koliko si siguran, treba za vikend u ivanjicu na nušićijadu da ide, pa bi danas sve pare stavio na tvoj predlog

kaki kurac niksicijada dajte cvikiju broj bvldage da mu sredi odma neke karte za tropsku destinaciju jer ce to moci priustiti vec vcrs oko 23h

Cvijo primam svaku tvoju opkladu prepisanu od armina, ako ti u kladzi daju kvotu 10 kod mene ti je 15 eto

Inace jebo sam sinoc mozete poceti sa zatezanjem, neka vam prvi tiket bude zvezda 1-1&4+ jer prvi dolazi garant a onda drugi odigrajte sporting, apoel X2 i kopenhagen x prvo ili kraj

Pa ne ide to tako... Jel poznata licnost?

Pa sad...kazi ti meni: peva, ima dve pesme i ima jedan spot?

Псето јој порадио синоћ на доњим лагама.

Nzm koliko spotova ima Marina Stankic

Митке

Псето јој порадио синоћ на доњим лагама.

Hahah misliš pušio joj je kurac xd

Ova pesma naravno nema veze sa ovom spikom nego onako kacim kao novu taliju
https://youtu.be/hvl8AGNwrXc

Tamara Miletić, sestra Nemanje Miletića igrača Partizana, sa Kosova.

Nadam se da nisi jebo ovo ps.