Prijava

To bi značilo da moraš glasati za svaku definiciju. Koliko sam samo puta pročitala komentare bez ikakve želje da ocjenim definiciju....

a što se toliko cimate oko sugestije? kao da ste nesposobni da sami procenite da li je nešto dobro ili ne, pa morate da se povodite za glasovima i komentarima. po mom mišljenju su nepotrebni i ovi sakriveni glasovi. jedini efekat koji imaju je to što se kao iznenadiš kad vidiš da si jedini plus/minus dao ti, a isto bi uradio i da ih vidiš. aj razmislite malo.

Hajde da ne možemo ni definicije da vidimo, nego neka samo stoje oni zeleni palčevi, a glasamo prema osećaju.

Тооо Арте... Хајде да сви пробудимо видовиту Зорку у нама :)

Stvarno su ovo nevidjene, pa budem politicki korektan, nepotrebnosti, sto se tice skrivanja glasova i autora (i komentara)! Ne znam cemo sve to...
Po meni je vukajlija izgubila ovim skrivanjem glasova, samo nadam se da ce se tu stati sa skrivanjem!

Nova igra : "glasaj i provjeri da li mislis kao prosjecni vukajlijas".

Dosad nisam nijednom bio mimo svijeta :)

A gde je sakrivena buksna da ja vas pitam?

I posle nije narkoman... Jos moderator, sramota!

Još uvek nema informacija o buxni!?

Nije loše ovo . . mora se priznat'

Ali sklanjanje autora je već previše . . mislim, ja često i browsujem preko autora . .

Hmm . .upravo sam shvatio da podržavam ono neutralno dugme - neću da glasam za, neću protiv, ali oću da vidim kako se kotira . . Naravno, posle da ne možeš da promeniš ..

Ja znam gde je buxna, ali neću da vam kažem.

To je tajna internacionalnog Pingvino-Vojničkog Liberacionog Fronta.

Da bi ste saznali gde je buxna moraćete da probijete ekstremno-elitnu stražu najbolje obučenih pingvina koji čuvaju ovaj tajni dokument o buxni.

...

Whatevah! :)

EDIT: jeste li znali da vam prst postane ljubičast kad ga pritegnete gumicom?

EDIT2: ...wow... kaizene... kakve si ovo zmajeve stavio na Vukajliju?

EDIT3: jao vidi... slova igraju kan-kan...

EDIT4: Falcon PAWNCH!!!