Prijava

Е, зато цигла.

Da objasnim

Ne'aš ti tu šta!

Glavni

Ženo, ajde neseser.

sunshine

''Упарена са уморном шљакерском фацом, неодољиво асоцира на претакање горива из комшијског кеца, буђави зденка сир сервиран у обданишту и флеке од моторног уља које додају црну боју у сивило улица београдских предграђа. Клинци које су штекаре од родитеља огртале у ово ругло, данас су двадесетпетогодишње девице, пате од комплекса инфериорности, заглавили су Лазару или су већ оверили од пајда, јер ране од бувљаче зарасту, али остану зајебани ожиљци.'' - Burzum

FLEKE OD MOTORNOG ULJA KOJE DODAJU CRNU BOJU U SIVILO ULICA

PA <33333333

"Maja misli da prestaješ da postojiš svaki put kad joj izađeš iz vidokruga, a Aca već pet minuta umače bananicu u dlake na podu! A žena ti je, iskreno se nadam, samo debela, a ne opet trudna."

http://vukajlija.com/novopeceni-roditelji-koji-se-hvale-nepostojecim-umisljenim-podvizima-njihove-dece/662453

- Mitroviću, reci mi kako se razmnožavaju tapiri?
- Otkud znam, profesorka...valjda se rokaju međusobno...mis'im, mama tapir i tata tapir, xexexe...
- A ja ću tebi da "roknem" jednu jedinicu za kraj pa ti saznaj do avgusta!
- A što pušite kurac, profesorka, kad nismo učili?!?!

Тхе Проф

Произвољни Живадин склапа регал. Као и сваки домаћин, мало-мало се на дневној бази завлачи у подрум-радионицу-гаражу-шупу да настави рад на свом ремек-делу, регалу од дасака нађених код канализационог колектора, лично рециклираних и брижљиво очишћених од разне каке. Све строго по мерама, трипут мери, једном сече бошанственом убодном тестером за коју није купио нове листиће откад је Момо Булатовић у осмолетки пустио бркове. Тракаста брусилица и пиштољ са акрилним лаком се три пута смењују уз пажљив рад њиховог власника. После сушења, сазива се фамилија а његово чедо коначно може да се усправи.
Међутим, чедо се руши, а након исказане неверице Живадин уз гласно јебање сунца у пичку придиже регал. Тамо где је стајао леви предњи ногар гура сипорекс, а тамо где су стајали оба десна ногара, бифе са отварањем на кип и Шешељев портрет у дуборезу сада нема ничега, па Живадин одузима баби штаку уз њено гласно неслагање са патоса и њоме поткочује десну страну, измакне се, погледа и каже: "КО ШЕЋЕР!"

Глибан

Jebiga, nisi moro celu defku, ali ajde
Elem

-Ali srce, nemoj da si takva, nije to toliko strašno, znaš da krastavac ima duboku primjenu u kozmetici, samo će da te žigne na trenutak i posle banja, još će ti podmladi senfaru.

sedplas

A u srednjoj sam razbijao matematiku, dodatni časovi, odem u subotu kod profesora, pa mi smo jeli zbirke, to su ruske zbirke.

Loller_Low

Ako te ne otera u pičku materinu, što je sigurno verovatno, na konju si! Možda i bukvalno. To je nepogrešiv signal da s tobom hoće sve, pa čak i geng beng koji uključuje tebe, tvog strica i par nasumice izabranih šofera kod Braca iz Stepojevca.

Tulumbac

Od imperije koja je nobles izvozila na kilo, danas je ostala Austrija, gastoški raj u kojem se uvek zaradi dovoljno za još jedan sprat sive gradnje u rodnom Majilovcu, da slučajno komšijina kuća ne bude veća. Ostala je i Mađarska, zemlja koja je izbegla odejancukićenje samo zahvaljujući Tiboru Benedeku, Tamašu Kašašu te bezuslovnoj ljubavi tamošnjih žena prema kurcu kao takvom.

Ox

-Molim Vas, dva diska za dušu od Sergeja, jedan ću da slušam, a drugi da slomim kao žrtvenu oblandu.

Loller_Low

Tipična upotreba:
- Je l' si video nekad Dragišinu sestru?
- Aha, prava futrola za kurac.

Potencijalna upotreba:
- Ti si moj veliki nežni meda.
- A ti moja futrola za kurac.

nemeček

Rezolucija - Informbiroa: iz 1948, koja poziva Jugoslovensku komunističku partiju da se dovede u red tj. da ne talasa.

Stvarnost:
Staljin: Druže Brože, mnogo se kurčiš. Zna se ko je medved u ovoj vezi.
Tito: Ne ćujem te, druže Džugašvili
Staljin: Kažem, mojne šamaram
Tito: Ne ćujem te... Kao da... Kao da nešto pišti majktibožju!
Staljin: Da nisi ostavio samovar na štednjaku?
Tito: Ah, ne, sad shvatam što je! PIŠTI MI JAJCE!

Ariel Ultra

Tata: Momci, da li ste za jedan kokmit sendvič?
Momak 1: Samo ti kokaj ćale.
Momak 2: Kokni nam ga brzo čiko Tata.
Tata: RKE KOKE.

Surovi

- Bestidnice jedna, zar to da mi uradiš? Za srce si me ujela, pa zar s ovim metiljavkom da te zateknem, pogledaj ga na šta liči?! Kurvo jedna, u mojoj kući to da radiš, ima da te ubijem...
- Ali, ja te volim!
- Ti da ćutiš, kume...s tobom ću posle da se obračunam!

Trouble

-Ćao, mačko, ja sam Šone Lijaga, al pošto si tako mazna i avionski skladna, možeš da me zoveš i Šone Lijaga. Neću mnogo da te brstim, nego popij to govno, pa se uputi k mojemu spačeku kabriju.

Loller_Low

- Trebalo bi da budete jako pažljivi kada budete saopštavali deci vest. Uprkos njihovom uzrastu vrlo je verovatno da će to teško primiti.
- Mislim da će razumeti ako im saopštim na pravi način. Uvek smo imali jako dobru komunikaciju.
- Mama gde je tata?
- Tata je pogino, zlato.
- Kako to?
- Pa strado. Aj idi igraj se.
- JAKO DOBRU KOMUNIKACIJU?
- U načelu.

syngrafeas

Каћка Петља:
Лидана: Ћао мацане, што си сладак јел би хтео да ти попушим мало?
Мита Мацан: А колко кошта?
Лидана: Само једна црвена свиђаш ми се пуно па имаш попуст!
Мита Мацан: У кер те твој па то метер жита!

mangulije

Можда није случај свуда ал док сам живео са кевом ово јој је била посластица,да ме пробуди макар на секунд,дал је тој жени било добро,јебем ли га,ваљда неки фетиш ил да види да нисам рикно у сну...

http://vukajlija.com/jel-spavas/140498

- Брате, који ћеш курац зарадити са Филозофским факултетом ?!
- Па не знам брате, али бавићу се оним што волим.
- Ићи ћеш брадат у тексас јакни и плашити бабе по калишу?
- То је оно што волим.

GrayWolf

- Посредством нашег дописника, Хуана Веснариваса, дошли смо у прилику да направимо интервју са легендом шпанског и светског фудбала, Ћавијем, мистер Ћави, ју хев вркд вит Радомир Антић, рајт?
- Чајерије шукарије?

The Big Dipper

- Šta to radiš sine? upita Ilonka.
- Čekam GEMBEŠE da ih bijem majko!
Grč i suza u majčinom oku.

Tибор

Исраћу свој бес по главуџи ти,
а ти ћеш се угушит' у њему.
Јебено си мртав, идиоте.

Цар

-Ја сам мала веверица и прави сам зврк, Лукас иде, шмрче кокос, сви у шуму трк.

Рађард

И хитић деценије, који није из примера али боли ме курац, ваља оживети тему:

Судија Дред је највећи баја свих времена. Он превазилази тесне оквире СФ-a, стрипа, уметности и културе уопште и својом оклопљеном зеленом чизметином стамено гази највиши гранитни пиједестал који под тежином његових муда пуца као сасушена љуштура виноградског пужа, круни се и одломљеним комадима попут метеорске кише засипа темена Бановић Страхиње, Нила Армстронга, Марије Кири, Бетмена, Попа Ђујића, Терминатора и осталих људских громадина које, упркос својој величини и немерљивом значају, ипак таворе у дубини мемљиве таме Судијине сенке.

Јогурт

ali, ipak, ne zna zašto svako veče osjeća gorčinu čim se oblanda lijepoga života u stomaku istopi.

Odin se nekako kroz ulica par provuče i stiže do srca Vrela maskiranog u azil za pse no od jedanput 2 metka u glavu Odin dobija od strane nepoznatog napadača, pada tu mrtav na mestu sna neostvarenoga.

Za čitankke

-Ако те пустим, хоћеш ли ми обећати да ћеш нас одвести до Црне капије Мордора?
-Оћу Фродо, ловачке ми среће!

jewdja