Prijava

Debeli ja živim pored balija i sugurno znam kakvi su oni mnogo bolje od nekoga ko je zastao u Sarajevu da pojede burek. A ta fora kako sam ja mali je prejadna jer sam ja za 7 meseci punoletan. Dakle mogu da registrujem oružje, da vozim auto, da glasam, imaću veća prava od paraplegičara kao što si ti.

Aham. Pa ne vidim kako je relevantno to što bi te oni rado nalupali. Realno, tebe očima ne može da vidi ni 90% ovog sajta jer si mala slina.

Dakle mogu da registrujem oružje, da vozim auto, da glasam,

Dok god ne otvaraš usta, u redu je.

Na kliksu objavljeno da je sahranjen policajac, a prvi komemtar je ,,popisam ga" i dobio je oko 500 lajkova. Drugi komentari su veličali teroristu.

I na Blicu je 70% komentara bilo likovanje kada pobiše one loše karikaturiste. Pa? Kad god se desi neko sranje, na površinu ispliva najgori ljudski šljam.

Jel tebi Nataša Kandić nešto u rodu?
U pravu su balije kad nas zovu Srbima, a vas Srbijancima.

није виђен нико оволико љигав још од локсија

Elem, moji letuju u Dubrovniku već duže vreme. Nikada nikakvih problema nije bilo. Fora je što su to delovi Hrvatske gde ljudi manje više žive od turizma, i ne pada im na pamet da sebi stvaraju lošu reputaciju time što će da jedu govna. Pritom, mnogo su otvoreniji i normalniji jer su u konstantnom kontaktu sa velikim brojem ljudi, i tamo nema nacionalizma, makar ne onog o kom se ovde toliko sere.

Naravno, niko ko letuje tamo nije pravio egzibicije sa četničkim pesmama, zastavom Srbije, Šešeljevom slikom i slično.
Ono što znam je da nije bilo problema ni kada je bila neka vaterpolo tekma Srbija-Hrvatska i kada se to gledalo u kafićima, sve normalno.

Evo Blic izjavljuje da su riječi "svijet" i "zauvijek" izvorno srpske riječi, a ne hrvatske kao što to svi mislimo.

a zašto te reči nisu srpske?
sprski ima ekavsku i ijekavsku varijantu

ćopić je pisao na hrvatskom baštu sljezove boje?
ili bošnjačkom lolo?

Kad sam bio u Dubrovniku, svi vodiči kroz grad bili su obavezani da vode grupe turista prvo do ove table (plan se ne vidi na slici, ali je prilično detaljan).
http://gdestinacija.com/oldImages/IMG_0145.JPG
To mi se nije svidelo. Jebi ga, to je isto imbecilno kao kad bi turiste po Beogradu morali prvo da vode do plana grada sa obeležjima oštećenja u bombardovanju 1999. Drugo, Dubrovnik je veoma dugo bio priča za sebe, imao lokalnu posebnost kakvu drugi gradovi u Hrvatskoj nisu imali, a sad od toga ništa. A Crnogorci u Bokokotorskom zalivu, recimo u Kotoru, zvaće sebe prvo Bokeljima, pa će onda da razmišljaju da li su Crnogorci.

Dugo nisam bio u Boki. Svi ostali delovi Crne Gore, očaj. Retko iritantantni ljudi, neljubazni, sve se naplaćuje i samo gledaju odakle da ti oderu kožu sa leđa. Nekako, to je klasičan onaj mentalitet "ovog ću da oderem koliko mogu, i boli me kurac da li će ponovo doći ovamo, neko drugi će se zajebati". Zbog toga, pod velikim je znakom pitanja hoću li se vraćati na njihovo primorje. I da, uzgred, podjednako mi je trebalo para za Crnu Goru i za Kefaloniju u Grčkoj. A iskreno, nemoguće ih je uporediti. Jednostavno, nebo i zemlja.

bolje ne ići na more nego ići u crnu goru

Reme nemoj da kenjaš. Tebe je Čanj smorio a to je nešto drugo.
3 dine sam išao u Cg, samo reči hvale imam za crnogorce. Al ozbiljno. Kad čuju da si srbin sve može. Ruse deru to sam gledao al me boli kurac za to

Evo Blic izjavljuje da su riječi "svijet" i "zauvijek" izvorno srpske riječi, a ne hrvatske kao što to svi mislimo.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/561784/Pogledajte-sta-je-Mons-Selmerlev-rekao-voditeljki-X-Faktora-na-srpskom-jeziku

Dakle, pomaci su vidljivi, nema nacionalne netolerancije, idemo svi zajedno ka Europi. :))

Naslov je taj, a dečko je rekao, na srpskom: Moja ljubavi, volim te zauvijek. Ne razumem, šta, samo je ekavica srpska? Ko misli da su to hrvatske reči? A možda je trebalo da napišu: "Evo šta je Mons Selmerlev rekao na srpskohrvatskobošnjačko(bosansko)crnogorskom?" Ajd ne pretjeruj.

Samo u severnom delu Sandžaka se priča ekavicom. Ali možda si u pravu, možda su ljudi u Sarajevu toliko glupi da ne mogu da razlikuju govor čoveka iz Sandžaka i govor čoveka iz Beograda, Niša, Novog Sada.

Molio bih da mi se Raška oblast ne naziva Sandžakom niti Vranjska dolina preševskom oblašću.

Inače, Valdemar je kao i obično objasnio ono što ja rekoh za ZG i ostatak HR. Čak vam je i slike okačio. Samo vi letujte, nemam ništa protiv, ako ikad svratim u ZG možda cimnem Komada da popijemo pivo negde u centru.

Kome treba smeštaj na Zakintosu od septembra neka mi pošalje osobnu poruku, ja prekosutra krećem i tamo sam do kraja avgusta., nakon toga je vila slobodna. Neću vam naplaćivati smeštaj ako ne pravite lom jbg poyy

haha pogle sirotinje što baca drvlje i kamenje na crnogorsko primorje, a od svega prismrdili HN-u i Sutomoru, eventualno se slikali na uzvišenju sa pogledom na Sveti Stefan na piš pauzi i zbog nedostatka klime u autu. Naravno, prtitom da provjere jesu li ručni frižider dobro zatvorili, da se ne pokvare namirnice za naredna 4 dana.

ako ikad svratim u ZG možda cimnem Komada da popijemo pivo negde u centru.

♫ ♫ ♫ MOŽE...

sad sam hteo to da napisem makarone brate, sutomore i canj jebeni i kazu usluga losa skupo hahahah

u sutomoru 50 centi sladoled cuo sam kako mislite skupo ahhaha

Dogovoreno draga moja, ali nemoj brzo da se nadaš jer su male šanse da zaista pođem u tom pravcu :)

Armine, ja sam u CG provodio odmore godinama, otac mi je bio rođeni Baranin. Nikad, ali nikad, usluga u CG nije bila vrhunskog kvaliteta ukoliko ne koristiš CG dijalekt srpskog jezika. Govorim samo o primorju, ovamo gore kod Vasojevića je sve normalno ko u Srbiji.

Bruse povedi računa o ponašanju!!!123

Јбг, ја од мора тражим лепе плаже, чисту воду, тражим да нема ђубрета по улицама, услужност и слично. Од ЦГ сам био, а да се сећам како је било у Петровцу, Будви, Бечићима, Сутомору, Бару, Херцег Новом, Котору, Рафаиловићи, Тиват, Боки, и још негде, али не могу да се сетим где. Петровац, макар онај део уз море је леп, колико се сећам и одише неком мени одговарајућом атмосфером. Бока је исто лепа.

Али јебига, целокупно, много се пријатније осећам негде другде него тамо.

У суштини, нисам у фазону ношења било чега од хране са собом на море, и једноставно, разлика у цени заиста није велика у односу на било шта друго. А оно што пружа ЦГ тренутно, и једноставно ужасно ме нервира када лупам, седнеш негде, а овај који треба да те услужи делује као да ради преко курца.

Исто тако, заиста ми није јасно где си ти Бохоре стекао утисак да све може када чују да си Србин, и заиста ми то није јасно, јер њима јебено 70% гостију долази из Србије.