Prijava

Mojoj mami nude smeštaj i hranu i 300 evra mesečno za održavanje vile. Neće da ide jer toliko dobije i u malinama, a manje radi.

Po meni planina je bolja od mora.

Potpisujem, Eleče. Ljeti uvijek prvo odem na Vlašić, uzmem samo jednu heftu godišnjeg odmora, gore budem 3-4 dana i vratim se u grad očišćen od svog smeća. A još ako nađem gljiva, pa me seljaci počaste kajmakom od ovčijeg mlijeka....da, bolje nego more. Tek na prelazu jul-avgust opalim u Makarsku, i opet bih tada išao radije na planinu, ali djeca komanduju, jbg.

zdrawo komad1974, imate lijepe kožne pantole

Flipse, jepse, umalo da se udavim bezmasnim jogurtom!!!!

U HR do sada nikakvih incidentnih situacija nisam imao, niti poznajem nekoga ko jeste.
U CG sam bio samo jednom u Budvi i to davno baš.
Ima li na crnogorskom primorju manjih mirnijih "zavučenijih" mesta, onako baš za odmor? Relacija plaža - krevet i po mogućnosti da nisu mnogo udaljeni?

Žanjice, raj an zemlji za penzionere.

Koliko se ovaj siroma' namučio, a mogli smo mi mi reći da ide u Zaostrog ili u Zagreb :)

Bruce, u cijenu od 500 KM uračunat je prevoz autobusom na relaciji Tuzla-Turska (u ovom slučaju Kušadasi).

Mislim da je to šaša cijena za 9 noćenja. :)

Dašta je, slažem se u potpunosti. A Turska jeste odlična destinacija za sve Srbe bez obzira na veroispovest :)

šta čampi, tuzlaci odustali od čekanja da turska dođe u tuzlu
pa oni krenuli tamo?

Tuzla je već u Turskoj, i to u Istanbulu. :)

http://prntscr.com/78xtlv

Pozdrav iz Grcke iz Toronija na Sitoniji.

Moz da prica ko sta hoce, sto se mora tice Grcka je Mama, imas tri razlicita sa milion mesta, plus ostrva, i malo ti je jedan zivot da sve obidjes.
CG sam silom prilika izgustirao za vreme sankcija, od Ulcinja do Igala, nema mesta na gde nismo ronili. Opet silom prilika odem ponekad i sad, ali uglavnom poslom pa spojim sa morem. More je unisteno.
Turska je lepa kome znaci da ima uslugu, sadrzaje i da mu smestaj bude onako na nivou. More je kako gde ume da bude interesantno. Turci su bas OK. Cak imam utisak da vise gotive Srbe nego muslimane odavde, jebem li ga zasto.
Bugarska je isto u fazonu sadrzaji, bandzi dzampovi, water parkovi i te drkalice. More sranje.
Hrvatska je lepa. U sezoni skupa, van sezone ekstra, more je vrh, odlicni tereni. Ne da nema problema, nego je docek bas srdacan, i kako koja godina sve srdacniji.
Italija, Spanija-skupo, a nista ALI BAS nista narocito. Da nije skupo bilo bi OK.
I tako...
Jebem li ga zasto, ali ja se u Grckoj osecam kao kod kuce, i moze da se desi da cu da kupim nesto i da se preselim ovde. Jedino neznam sta bi radio, najbolje nista.

Champy

Tuzla je već u Turskoj, i to u Istanbulu. :)

http://prntscr.com/78xtlv

aj nađi požarnicu i simin han pičko lololo

Obišao sva živa odmarališta i kurce, ima para da kupi nešto u Grčkoj a piše neznam.

aj nađi požarnicu i simin han pičko lololo

lol

Obišao sva živa odmarališta i kurce, ima para da kupi nešto u Grčkoj a piše neznam.

I objavio dve knjige, dobijao i neke nagrade, pisao i za novine (i to strucne), jos pisem i "sumljam", koristim veliko slovo kad ocu, i pisem uvek na kompjuteru osisanom latinicom. Sta ti je nepravda, zemljo Srbijo ko te gazi, zato nam je i ovako...
Tebi decko cast, jedini si provalio da sam ja nepis-men pun love.

Zulu kakve knjige? Neka beletristika fazon ili stručna literatura? Za koje si novine pisao?