Prijava

ја сам чуо да хрвати имају сензоре преко којих региструју потенцијалног србина и чим га виде као таквог они одмах обавјесте своју дружину која се недуго затим сакупи и за пар трептаја оком дијелови србиновог тијела су на трајекту ка албанији, одакле се даље пласирају по наруџби

а и не пропуштате ништа неодласком на хрватско море, јебеш та острва око сплита, јебеш и сам сплит, ријека исто ниђе везе град, а тек пула... чуј пула хаха какво глупо име ја не вјерујем, нене хрватска нипошто, зеленика рулз

to je vec preuvelicavanje

тебе, ти сигурно вјерујеш и у то да аутор олланик пише са својих десет пристију, курац прика, питај га у пвт зашто има само седам

едит: већ је писао о томе: ''svake godine u split idem(tu sam i rodjen),split jebe jako,kad sam bio debil od 13 godina provocirao sam okolo dizajuci 3 prsta i to,al niko me nije napao imao sam srece,hjejh'', ово хјејх ти је чист показатељ једне велике жеље да се зајебава на свој рачун али ухвати га трзавица нека чим се сјети тога... рип та три дебела прста

prolazio pored skinsa pricao naglas oni nista, samo su rekli dobro vece...njihovi skinsi su prihvatili budizam

Brate, odkud Averedzh Srb na litovanju u Hrvatskoj?

Moglo bi se, možda, reći da mi Hrvati imamo slavensku manično-depresivnu jezgru omotanu u neurotsku fasadu zapadne uljuđenosti. Slavenski manično-depresivan narod bez inhibicija, iracionalan, mitski i mitologijama predodređen. Nesigurni smo u vlastiti identitet pa ga kompenzatorno prenaglašavamo. Komplekse nam stvara i činjenica da smo do države došli dosta kasno, da smo do nacionalne svijesti uz neonacionalizam također kasno stigli. Nismo to ranije iživjeli kao drugi europski narodi. Emotivno referiramo na ‘region’, koliko god ne volim taj pojam, pa se stalno pitamo: jesmo li bolji od Srba? Okrenuti smo prošlosti a ne budućnosti. Lijevi smo ili desni u odnosu na način na koji razumijemo 1941. i 1991., a ne 2015. godinu... Hrvatska država danas, 25 godina nakon njezina osnutka, još uvijek je nedovršen projekt . Eksperiment demokracije u Hrvata, također za sada, nije uspio. Urok Srba da jesmo narod ali nismo nacija i da naprosto nismo kapacitirani ustrojiti vlastitu državu - za sada je točan. To ranjava naš nacionalni ego, to malo boli

@autor Стеван:

Nakon ovog pasusa koji ste okačili, noćas ću spavati blaženije nego inače.

Vama friganih liganja u neograničenim količinama.

Pozdrav svima

samo da kazhem da sam gletovao u Hrvatskoj
Molim ljude da se oslobode predrasudja i da idu da satraju kune lagano
a ovima shto smeta shto chetnici dolaze ko jebe mater. uostalom, zar to nije motiv vishe da se ode?
Komad, budi ponosna na sunarodnike, dobro su me chuvali.
Zhivela nezavisna samostalna Hrvatska!
Da nije bilo Goovine ne bi mi bilo ovako dovnog gletovanja.

jeeeeeej, ljubi te Komad :)

sad bi srbija kao zemlja trebalo da okupi petnest radovaca da pokazu rendom dvojci momaka hrvatskog podrijetla kako domacin treba da se ponasa, setnja kalemegdanom i sah

Ja sam bio u Splitu 2011. godine,posle 3 dana sam imao izbusene gume i polepljene nalepnice sa likom Ante Pavelica po kolima. Daleko im lepa kuca.

Uz to dobijete i tri probusene gume i slovo U urezano kljucem na haubi, kao sto se meni desilo u Splitu pre petnaestak dana. NIKAD VISE! I kada budem isao u Italiju, ici cu preko Madjarske i Austrije. Samo mazohista moze u Hrvatsku da ode.

onome tko naručuje "burito", "hamburger" i (ili) "picu" u elitnim restoranima na jadranu, treba naplatiti kaznu, a ne zgražati se nad njihovom teškom sudbinom
moja preporuka su tripice, rižoti, neizbježna riba, žgvaceti, maneštruni, brudeti (onaj od žaba i jegulja iz neretve je fantastičan), višku pogaču, soparnik i slične specijalitete
možda nakon nekog od nabrojanih jela budete bolje volje pa nećete vidjeti samo namrštena lica
pozdrav iz zadra

ok odakle kopiras ove komentare