Prijava

Vratih se pre neki dan iz Soko banje..Pivo u pesackoj zoni ima od pola litra u kaficu i za 70 dinara ..velika palacinka sa krem i plazmom 100 dinara,odlican giros 130 dinara,becka ili pilece belo 150 dinara..ogromna pica za cetvoro 550 dinara..sve to u sred pesacke zone gde prolazi milion ljudi ..svi ljubazni i ukusno i cisto..a priroda prelepa ,milion pesackih staza sa predivnim pogledom i za obicne setace a i one malo teze za zahtevnije..jedino nema more ali ima akva park , bezbroj bazena i prelepa reka sa cistijom vodom nego u moru.Ali Beogradjani znaju samo za inostranstvo..ogromna vecina Srbiju i videla nije..a tamo im jeftinije da odu nego da sede u Beogradu.
Naravno ogradjujem se od SNSa da me neko ne bi prozvao .. i oni i DS su unistivaci Srbije.

Sigurno su nesto provocirali!
Kako mene nisu istukli?

Imao sam predrasude oko Hrvatske dok nisam otišao da upoznam Komad. Otad samo reči hvale

Sigurno su nesto provocirali!
Kako mene nisu istukli?

Mora da su saznali da ti je nik ovde Vo u kupusu, pa su pomislili da ti je dosta batina, sažalili se, i oni su ljudi, jbg.

Mora da su saznali da ti je nik ovde Vo u kupusu, pa su pomislili da ti je dosta batina, sažalili se, i oni su ljudi, jbg.

HAHAHAHHAA pa ti si Vlade neki ludji lik cak i od ojadnika? O yeahbote smisla za tumor...

Sledeće godine možeš u Albaniju.

Rekli su da im muslimani i mi ne trebamo jer im samo zagadjujemo more.

HAHAHAHHAA pa ti si Vlade neki ludji lik cak i od ojadnika? O yeahbote smisla za tumor...

Pa samo se nameće, šta da radim. Tući kao vola u kupusu, šta drugo?

kakve to veze ima sa letovanjem u hrvatskoj?

Омајгад, па ватерполо, базен, море, летовање.

А да, и однос Хрвата према Србима.

ArminVanBuuren
Vratih se pre neki dan iz Soko banje..Pivo u pesackoj zoni ima od pola litra u kaficu i za 70 dinara ..velika palacinka sa krem i plazmom 100 dinara,odlican giros 130 dinara,becka ili pilece belo 150 dinara..ogromna pica za cetvoro 550 dinara..sve to u sred pesacke zone gde prolazi milion ljudi ..svi ljubazni i ukusno i cisto..a priroda prelepa ,milion pesackih staza sa predivnim pogledom i za obicne setace a i one malo teze za zahtevnije..jedino nema more ali ima akva park , bezbroj bazena i prelepa reka sa cistijom vodom nego u moru

jebote, ja zivim na more odje, koji vi kurac uopste dolazite kad imate to gore

да се баханалишемо на топ хилу и играмо одбојку у води до струка са старлетама на трстену и хасамо гирос на школијери поу

Evo mene s porodicom u Makarskoj i boli nas kurac. Niko nas ne dira, svi ljubazni, svi OK.

Seka ovo sam kopirao ne znam ni ja gde, naravno da idem cg primorje, sve somi rekao lepo, mada sam ove godine u italiji bio, ali nadoknadicemo to...

Inace zasto niko ne kopira ovde vest, sto su onom burazeru urezali na mecki oluje 1995 mrs, niste dobrodosli?
Naravno da ima normalnih ljudi, nadam se i u vecini, ali to jeste tesko iskompleksiran i nenormalan narod, kad te ne zele tamo, zasto bi isao...

Ja kao vrhunski stručnjak mogu samo reći da se tu nema što nadodati!
Amen!