Prijava

Zanima me (kao relativno novog clana) izgled Vukajlije nekad. Kakav je sajt bio, kako je dozivljavan, ko su bile 'face' na sajtu... Voleo bih da cujem pricu o Zlatanu, npr.
Dalje, trebalo bi u okviru teme, da uporedite, vi, stariji, to sto je bilo pre i ovo sadasnje. A sve clanove molim da kazu kako im je trenutno, koga smatraju vaznim za sajt, koga preferiraju u odnosima ovde. U kojim aktivnostima najvise provode vreme dok su tu...
Za kraj, recite svi sta ocekujete od svega gore navedenog u blizoj buducnosti.
Hvala! :-)

Nisam znao gde da stavim ovo ali ovo mi lici kao pravo mesto za ovo.

Dakle, ne znam kako da iskazem svoju obradovanost kada videh da na sajtu nema ni trunke novogodisnjih ukrasa u vidu slika, tj. kaizen nije okitio sajt. Sav sam srecan da vam zelim srecnu novu.

inače, da se primetiti da su lančane definicije ponovo uzele maha, i ne čini se da su kratkog daha, te bih voleo da napomenem dragim članovima da za nekih nedelju dve tri ne počnu masovno da hejtuju sve žive i mrtve članove koji krenu da za svakakve pojmove radfe lance po istom principu (primer san svakog vukajlijaša)

molio bih dotične koji učestvuju u ovoj svojevrsnoj zabavi, da u budućnosti drže usta zatvorena po pitanju pada kvaliteta definicija na sajtu pošto ovakve akcije direktno utiču i direktan su uzrok svemu tome dosadnom blablabla :))
ja samo da napomenem kako je bilo u prošlosti, pa da možda izvučemo neku pouku iz toga, šta ja znam

________________________
|...................................| ||\____
|....... STFU-TRUCK......| ||''''|'''''''\___,
|_________..... _______ |_||__|_____||
'(@)'(@)'(@)''''''''''''''''''''|(@)(@)*|(@) *

Šta bi sa onim neutralnim dugmetom!?

pa ništa od toga, nema mi to puno smisla a nije ni trivijano namestiti. mislim da ću uvesti opciju u profilu za to skrivanje glasova/autora pa nek svako odabere.

Jel postoji mogućnost nekog RSS-a za Vuku uopšte ili za sopstveni profil?

Ima za definicije dana. Napraviću i za profil.