Prijava

Svedoci smo hiperinflacije glupih tema, kojima svakako pripada i ova.

Glavno pitanje kojim ce se ova tema baviti bice:

Da li je razlog ovoj neobicnoj, mada ne i neocekivanoj pojavi, to sto posetioci ovog sajta, pored podrazumevanih urodjenih fantasticnih mentalnih sposobnosti i inteligencije koja se granici sa neverovatnim - a koju sticu automatski sticu pukim rodjenjem u regionu...(izem ti ovol'ku recenicu, zaboravih sta sam hteo da kazem)... Jesam li pos'o il' sam dos'o? :O
A da! Elem, da li je pored tog razloga sustinski bitno i to sto ama bas svi ljudi koji dolaze na ovaj humoristicki sajt pored te retke, a fantasticne osobine, poseduju i jos redji talenat, tj. smisao za humor. Jer da nemaju smisao za humor, ne bi dolazili na sajt - a opet, posto su tu na sajtu, zasto da ne podele svoj dar sa nama, kad vec poseduju i mudrost... i tako taj circulus vitiosus (da 'prostite na izrazu) ide u nedogled, a ja sam ionako odavno zaboravio sta sam hteo da kazem.

Kakvo je Vase misljenje o ovom fenomenu?

Ja mislim da je potrebna jedna velika reforma skolstva.Sto rece jedan uceni gospodin pedagog

deco , ucite ,jer posle necete imati vremena da jebete na miru

.Ne znam sta je doticni hteo da kazem tom recenicom , ali da je potrebna reforma, potrebna je .

Ja bi to sve na kolac.

Sjajno, drugovi, sjajno! Znaci slazemo se svi da decji dodatak treba da bude veci, a kontrolori GSP-a trajno banovani.

О, да. Реформа школства би објаснила. Ако буде добра, можемо очекивати побољшања већ за педесет година.

Ja bih to sve na kolač.

Otvaranjem glupe teme malo potpomažeš stereotip...

Prva recenica na temi:

Svedoci smo hiperinflacije glupih tema, kojima svakako pripada i ova.

Gamby, oslabio ti je centar za spemovanje tema. To je nova tema kojim ce se baviti ova tema!

Glupe teme se otvaraju jer je ljudima koji nisu pametni za pametne teme dosadno, pa otvaraju glupe teme na kojima mogu da se prave pametni, parodirajuci pametne ljude. To nikako ne znaci da ti sto nisu pametni za te teme nisu pametni uopste. To samo znaci da biti pametan prestaje da bude bitna stvar u ovom Vukajlijaskom univerzumu. Jedino sto je bitno jeste biti originalan. Kad i to prestane da bude bitno, ko zna sta ce onda biti bitno. Uostalom, kad saberes 2 i 2, ni ti sto otvaraju pametne teme nece bas promeniti svet sa time. Pitanje je da li ce time promeniti i ulicu u kojoj stanuju, a kamoli svet. Now, i know, i ulica u kojoj stanuju je deo sveta i svaki covecic je kao mali potocic koji se sliva u veliki okean po imenu Istorija, ali jebes ga sad ako si ti mene skontao...

I opet, Ti je upuceno opstem citaocu, ne nekoj posebnoj osobi ;).

Ja bih se donekle slozio sa Otakuom, a sa ostalim sto je rek'o se uopste ne bih slozio. Hvala.

Nema na cemu, volim da delim svoju erudiciju sa raznim temama, cak i sa onima kojima nisam dorastao :)

Glupe teme se otvaraju jer je ljudima koji nisu pametni za pametne teme dosadno, pa otvaraju glupe teme na kojima mogu da se prave pametni - oh ne! Otaku ce nas preplaviti glupim temama!!!!

A mislim da je resenje za ovo, definitivno vise moderatora. Nema druge.

Kaname, moram da pitam- sto ti volis da me poprduckujes tu i tamo?

Neam pojma...to svima radim. :D Na osnovu kako ljudi odraguju na poprckavanje dobijam jasan model njihove licnosti Otaku. :D

Ah, jasno mi je... ;)

Tebi sve mora da se nacrta. :D

To isto i ja radim, cenim da je mladi Kaname od mene pokupio taj plemeniti obicaj podjebavanja u naucne svrhe.

Teme nisu glupe jedino je glup taj dodatak u naslovu "društveni paraziti ili samo stereotip" koji se više popeo na vrh glave i Bogu i narodu.

Pored toga, čak i da su glupe teme, bolje i one nego nikakve. Lijepo je kad je živo na forumu.

Dzeriko, meni je zanimljiviji onaj prvi deo recenice- "Ne znam...", pa onda krece pokusaj opravdavanja... Da, daaaa... ;)

A sta ce siroma' Kaname, nije prist'o ni za nindzu, a kamoli za musketara.