Prijava

Нагласак је на задовољавању.

Pa, ništa onda, ja ću odustati u tom slučaju...

Ljudi posto je moj racunar imao blizak susret sa Gnevom Bozijim tj. gromom ja cu malo odsustvovati iz diskusije. Ali dok budem odsutan potpuno cu se posvetiti tajnama koje kriju tekstovi ove grupe. Budite mi dobri i ne spamujte mnogo, cisto da ostanem u toku kad se vratim. :D

Ја планирам да реактивирамо анализирање Вукових и Томиних умотворина ових дана.

Dankane ja sam za....ovo mi je jedna od omiljenijih tema. :D

Molio bih tebe da nam izanaliziraš neku pesmicu pošto sam ja trenutno zauzet drugačijom analizom....dragog nam Rankea. :D

P.S. Sad ti treba da kažeš kako imaš to uradjeno i sl. :D

Ах, волео бих, али мени кад налети инспирација само падају речи. Тренутно је немам, а и на ПВТ сам немам баш ни времена. До тад читајте моје старе ВРХУНСКЕ анализе овог бенда.

A Leopold?! :molećiv pogled: :D

Јеботе... Читам и не верујем!!! Момци и девојке, не верујем да ја могу боље од овога.

http://vukajlija.com/forum/teme/13099?strana=3

ЗАшто је неко убио моју омиљену тему? Свесни сте ваљда, ооо Вукајлијаши да сам ја увек ту за вас, ако вам треба нова анализа. Дајте песму, а ја ћу се потрудити да вас убедим да није све баш онако како звучи.

Kabron, pa oni valjdai maju pešes pesama samo kolko se sećam.

Buksnomanijak malopre

Kabron, pa oni valjdai maju pešes pesama samo kolko se sećam.

То си сад реко и никад више.

si analiziro šošanu? se valjda tako zove zaboravijo sam a zimr me da preturam unazad...
edit- el beše oni to peveju lolo?

ЈЕсам, анализиро као јединствени дух индијанаца и срба у борби против САД. Фазон, дошли Шошони и пичке материне.