Prijava

Jaoooj miline. Ne ide se na index tamo su svi dripci. Odes na forum.hr i vidiš pravu parnju i sladiš se. 3:)

Haha, uvek ali uvek su nerealno optimistični od kad ih pratim. I to u bilo kom sportu. Prosto neverovatno koliko na prvim stranama teme se busaju u grudi a na kraju placu.

I nilad ne nauče. Xd

http://www.forum.hr/showthread.php?t=992747

hhahhahahhahahahhahahhahahah

hahahahahhahahahhahahhah

Anarchyst
hahahahahhahahahhahahhah

pre sat vremena

ahahahahaha da li si slusao kako kukaju?

"Неко ће морати да одговори зашто смо ово испустили!"

Усташе су чудо. Да их нема, требало би их измислити.

Kad je za treće mesto da igram protiv njih? xD

Ne znam ni protiv koga igraju al nije bitno to

Hrvati neka zahvale Borčevoj (čitaj: banjalučkoj) školi rukometa za onu medalju 1996.

random sam premotao strane na ovom linku sto je cilmo ostavio

i odma ovo

Malo je off topic ali sad je ova tema aktivna a na internetu brate mili nemogu pronac odgovor, nikad nisam skontao tocno kad je faul u napadu/obrani, jel može neko pojasnit? Pa stalno drze i guraju, nekad bude faul nekad nebude.

kakvi su ovo teletabisi

haha rukomet, zar stvarno mora da postoji ova tema zbog jednog coveka koji se za to zanima

Урнебесно је смешно, Хрвати изгубили у полуфиналу док се ми нисмо ни квалификовали....

Njihov neuspeh = nas uspeh

Hrvati su konstantni u skoro svim sportovima

Fudbal, Košarka, Vaterpolo, Rukomet, ali jebeno ništa ne osvajaju hahahahha (izuzev vaterpola, ali i tu nešto ne mogu do zlata)

S druge strane mi smo konstantni samo u vaterpolu, s tim što osvajamo medalje i dobri smo i u košarci i odbojci.

Hrvati Vs Srbi

-uspesi!

Fudbal: Hrvati
Rukomet: Hrvati
Košarka: Srbi
Vaterpolo: Srbi
Odbojka: Srbi

-konstantnost!

Fudbal: Hrvati
Rukomet: Hrvati
Košarka: isto (jebiga i jedni i drugi smo uvek na EP/SP, i jedni i drugi prolazimo grupe, da smo mi jači jesmo, ali zato sam podelio na konstantnost i na uspešnost
Vaterpolo: isto (isti slučaj kao i za košarku)
Odbojka: Srbi

gledao sam tekmu protiv rumuna.opet onaj nas standard.bez kontre i sporo.gledao sam do momenta kada su crkli reflektori i pred kraj.na kraju smo se izvukli nekim srecnim golom.