Prijava

што сам онда свакав људ, ретардирани манијак у преводу, ил шта већ?
еј животе варалицо, од мене си јачи...

ahahah tema za jadanje je ovde premestena

inace nerviraju me klipovi na fejsu
uglavnom su uzasnog kvaliteta,preglasni,zabaguje mi urrad jezivo od njih i pola sata ne mogu da ih smanjim ni zaustavim
i jos kad se linkuju pise ,,photo,, sto jos vise nervira...kacite klipove na jebeni youtube

samo nek mi jos neko kaze da variti ne valja
vi nemate pojma koliko je zivota jutarnjih zunzara kosaca trave budjavih spaseno jer sam sprzio singlic i smirio se da ih ne gazim do mlevenog mesa
jebo im konj mrtvu mater u usta

Nervira me ollanik jer se pola njegovih postova svodi na to kako on vari i kako je to do jaja i kako je on generalno do jaja lik jer vari. Oke tebra, ukapirali smo, mojne da mračiš.

evo sta me nervira, mene licno nervera ovaj kukolj koji treba sa lica zemaljskog pocistiti

slepi,navikni se,sta da ti kazem lolo

nervira me americko potenciranje na dogadjaju iz septembra 2001 godine, kako je to najmracniji trenutak u istoriji sveta, kako je to nezapamcena tragedija....jbt, klosari pa vi u jednom danu pobijete tolike ljude

Svaki dan od ždranja slanine umre deset puta toliko Amera, pa ništa.

Ljudi koji imaju plate, a glavni im je moto "trbuhom za kruhom". Pičke cicijaške!

Jebote život, prvi maj ganjaju da džabe slave sa nepoznatim ljudima, samo neka je džabeee. "Daaaajjjjjj"

Ljudi koji se žale kada su u centru pažnje a takvi su da žele da privlače pažnju drugih na sebe.

Naslovi u blicu. Postaju kurir umesto kurira.

Niko ne može biti Kurir umesto Kurira! :D

Uzeo da čačkam Tambler i neke sajtove i ne verujem. Jebeni fenomen poplave hipster bradonja na internetu ne moš otvoriti internet stranicu da ti ne iskoče neke bradate pederčine u 3/4 pantalonama, mokasinama, sa kosom izbrijanom sa strane i fotoaparatima. I jedenje govana širenje mudrosti preko na fejsbucima i tamblerima boktejebo svi neki budisti i Mome Kapori svi shvatili tajne svemira i eliksir sreće boktejebo.

Нервира ме лебац на који поспу два кила брашна, остане хаос после онога и не може се једе љуцки.

Нервира ме кад пљују храну из мензе а једу тамо. Идите па једите у биг пици јеботепас.

Brutalno me nervira što moram da serem svaki dan i na taj način dolazim u kontakt sa govnima. Sere mi se od toga

Нервира ме кад пљују храну из мензе а једу тамо. Идите па једите у биг пици јеботепас.

Tako je, nek jedu u menzi i stojički podnose. A ne ovako ko pičke

Брате и ја сам некад волео да серем а сад мрзим јебено, ај да серем нека огромна говна него проливчину вечито.