Prijava

Nezirevića han, aka Zeleni vir.
Znam da zauzimaju i znam da su stalno tu ali sinoć mi se potrefilo da sam se sam samcijat banjao jedno pola sata, nekad predveče, oko osam sati, a tada je tamo špica.

Šta pričaš bre ti, gde nalaziš takve ženske, je l' živiš na Grenlandu il šta?

Najjače jednom došao ja gore i završio sa banjanjem i kontam u pičku materinu, gdje da se presvučem sada, ima raje oko mene jebiga, neprijatno je, nije učtivo kad skide babac grudnjak burazeru ispadoše sise ja mislio puće, šta će onda sa njima, neće skakati u Vrbas, pun je malo masnijih virova, a baba stara. Stara baba.

Radjarde, u pitanju je prirodni izvor tople vode koji se uliva u Vrbas, ovdje u Banja Luci. Pošto stari ljudi smatraju da je toplota jedini lijek za sve, oni taj izvorčić smatraju svojim, iako to nije. A miomiris njihov, šejtanova je rabota. Jel jasnije?

nije samo tu to tako
bake su okupirale sve banje koje postoje :(

Da, maloprije si kratko objasnio-svuda su.

Radjard pita Kolegicu za one veprove koje je opisala, ni ja ne kontam gdje nalazi te pećinarke. Kolegice, da nisi iz Bijeljine slučajno? Čuo sam da su tamo najružniji ljudi na planeti.

Kad neko kašikom jede jelo koje se inače jede viljuškom. Zamisli, za jelo punjene paprike, ili pita, i ono uzme jebenu kašiku i njome grabi k'o lopatom i trpa u žvalje k'o životinja kakva, k'o da je bog te pit'o koja godina unazad pa ima samo drveni tanjir i onu kutljaču kojom grabi. Eto kad vidim da neko tako jede, zabila bih mu kašiku u oko.

AJ JEDI GRAH VILJUŠKOM!

мрзим кад неко држи есцајг ко чекић

rekao bi koleginici da kenja sto je sve nervira,al jeste u pravu,ljudi jesu prilicno iritantna bica

Кацмо већ код људи, нервирају ме ови модерни мизантропи. Вау, много сам кул јер мислим да су сви људи говна јер људи убијају флафичасте животиње, зидају зграде и деле простор са мном.

ja vise gotivim hejtere nego one koji se pretvaraju da im je nesto super,a nije

И хејтери се итекако претварају да хејтују јер ни случајно није у реду искрено рећи да ти се нешто свиђа

Eto kad vidim da neko tako jede, zabila bih mu kašiku u oko.

El zarđalu? :)

Ова Бранкица Себастијановић, не зна да глуми ич, пуни свуда часописе и новине не знам само зашто, калаштура маму јој јебем

mnogo me nervira to sto me kacite mnogo na teme ,,omiljeni komentari,, i ,,print smesan,,...iskulirajte sa kacenjem mene tamo,iritira me bilo ko ko je toliko izlozen ovde,iskace iz frizidera fazon,a sad sam to ja lolo...gotivim i ja dosta vasih postova,al ne lepim svaki na teme te...
stvarno,ima da kacim vasi postove sve koji su mi smesni i videcete koliko iritira kad vidjas 152436 svojih izjava na jednom mestu,realno,kapirate skroz
da me kacite u ,,transfer blama,, toliko manje bi se nervirao lolo

brankica sebastijanovic je tezak grob

poz