Prijava

Nervira me netačna transkripcija stranih imena, npr. Cukerberg (a čovek se zove Zakerberg) ili Palahnjuk (treba Polanik).

Nerviraju me ljudi koji stave dva zareza (,,) za otvorene navodnike. Ako hoćeš donje otvorene navodnike kao što je standard u srpskom jeziku, zaista nije teško („). Vidiš?

Nerviraju me žene koje počupaju obrve i onda ih nacrtaju. Takođe, zašto žene ne seku i lakiraju nokte? Ko im je uvrteo u glavu da je to estetski lepo ili privlačno? Glupa varvarska praksa kao širenje donje usne ili izduživanje vrata.

Nervira me kada debelim devojčicama obuku usku trenerku pa im se ocrta camel toe i ti onda ispadneš glavni lik u "Loliti" jer si slučajno primetio obzorje njenih šest vagina.

Nerviraju me muškarci koji svaki put kada pričaju o analnom seksu koji su imali sa svojom devojkom spominju govna na kurcu. Zar su im devojke toliko glupe da se ne klistiraju pre analnog seksa?

Nervira me netačna transkripcija stranih imena, npr. Cukerberg (a čovek se zove Zakerberg) ili Palahnjuk (treba Polanik).

Pazi, kad se nečije ime prvi put uvodi u naš govor, pa "iz prve" počne pogrešno da se izgovara ili transkribuje, meni to ne smeta previše (čak me više nerviraju naknadni pokušaji da se to ispravi, karakteristični, na primer, za sportsku redakciju B92). Ali zato potpuno poludim kad neki polupriučeni prevodilac prevodi vest iz stranih medija pa onda raspali po Beiđingu i sličnim biserima.

ili jednačina livade umjesto jednačina polja

Nerviraju me muškarci koji svaki put kada pričaju o analnom seksu koji su imali sa svojom devojkom spominju govna na kurcu. Zar su im devojke toliko glupe da se ne klistiraju pre analnog seksa?

види се да не јебеш. прво, то не мора да буде нешто специјално испланирано па да су спроведене опсежне припреме у виду мега непријатног клиста, нити си на јебеном порнићарском сету па да је то маст хев. друго, говна су блажа верзија чувеног баронисања у виду "семенка паприке на курцу"... ок зна да смрди, дешава се да мало забраони али да баш свима рибе нису кењале цео дан, е па јебига. нема клистира, све јасно, (види горе) али је бар кењала и окупала се пре него што сте се видели

NE ZNAM da li se ko od vas vozi grackim prevozom, ali jeste odvalili da se sad na svakih 30 sekundi čuje "POštovani putnici molimo očitajte kartu" sa onog jebenog aparata (bar u Bg-u). Mamu da im jebem

Zamisli ko se vozi 10 stanica u istom, kao ja. IMa da im zapalim autobus i zakopam ga na dno Save i onda se popnem na Savski most i pišam odatle na njega.
Ma samo da ne dobijem nervni slom, govna paćenička

NE ZNAM da li se ko od vas vozi grackim prevozom, ali jeste odvalili da se sad na svakih 30 sekundi čuje "POštovani putnici molimo očitajte kartu" sa onog jebenog aparata (bar u Bg-u). Mamu da im jebem

Ja sam ovo prvi put u petak primetio(valjda je od tog dana i pocelo).Svaki put kad autobus stane i krene sa stanice se oglasava.Ja koji se vozim 5 stanica svaki dan moram 10 puta u jednom smeru da je cujem.Mogu da zamislim kako je onima koji se voze ne neke duze relacije.Budale,ko da ce to nekoga da natera da im kupije karte,samo za dzabe smaraju narod.

Nego zna li neko da li može aparat da se razjebe ako mu se privuče magnet? TAko sam nešto čuo.

ovi papci što su se latili dijeljenja videa u kojem beskućnik dobija veliku picu i daje parče gladnom liku, tj. ne nerviraju me oni već njihova lažna saosjećajnost sa drugim bićima, a tamo pogledom izbjegavaju ulične svirače i bacaju pistaće koje ne mogu oljuštiti

Nerviraju me muškarci koji svaki put kada pričaju o analnom seksu koji su imali sa svojom devojkom spominju govna na kurcu. Zar su im devojke toliko glupe da se ne klistiraju pre analnog seksa?

види се да не јебеш. прво, то не мора да буде нешто специјално испланирано па да су спроведене опсежне припреме у виду мега непријатног клиста, нити си на јебеном порнићарском сету па да је то маст хев. друго, говна су блажа верзија чувеног баронисања у виду "семенка паприке на курцу"... ок зна да смрди, дешава се да мало забраони али да баш свима рибе нису кењале цео дан, е па јебига. нема клистира, све јасно, (види горе) али је бар кењала и окупала се пре него што сте се видели

Hahahahahhaha. Koji kobjasn.
Jebiga, Blasinjarm tripuje kako tuđe keve drkaju svinjama, averidž seks za njega je nešto što se ne očekuje

Изнервирало ме данас што је то клето сиромаштво пустило коријење и у богатијим породицама, тј. овим које и даље имају дворове и фарме али се види да западају у дугове не би ли наставили да живе онако како су навикли. Отишо сам на (посну) славу код ових што су сваке године имали непрејебив ручак са масом неких морских плодова, укључујући лигње које су, поред њихових кумова, прије свега новосадсих препичака маме и ћерке, биле један од разлога због којих идем на ту славу, не укључујући домаћине. Данас ни кумова, ни лигњи, него нека кромпир салата и пасуљ и мрве на столу и прљаве салвете и бијели зидови, ко задњи изађе нек угаси свјетло

ja bi im gadjo ikonu sa krompirom uz konstataciju ''serem vam se na ovakvu slavu''

Ma ни иконе није било, само шути

predikat snaći se. misevi nijednarski

Нервирају ме уображенци (уображенкови?) који, кад нађу дечка/девојку, више неће да ти се јаве, к'о да не постојиш за њих. Односно, оно што ме нервира је што забораве да си ту био за њих кад нико други није.

hahahahahah šutnuli ga

Ahahaha, uželeo si se muške ruke?

Вејве, зови ме ноћас у 3, утеши ме :(

Pijani starci na biciklima.
Mogu se videti od ranog jutra, upućuju se kući iz odgovarajućeg objekta bircuznog tipa. Uglavnom sa kesom leba ili kilom krompira po koji su krenuli. Nekad.
Starci i inače vrludaju levo desno gidonom, poput rašljara u transu. Pripiti.. To je već poseban izazov. Gurkaju bajs, zaleću ga, on se izvija ko divlji ždrebac, zastajkuje, opet pokušava, "vozi" sredinom, putanjom Braunovog kretanja.
Mnogo smaraju i ne znam zašto idu biciklom, in d frst plejs.

i ne znam zašto idu biciklom, in d frst plejs.

Veći merak bolji teferič jebiga, e jesi neki bezdušan to nema niđe.