Prijava

To za bosanke se slazem 100%. Ima ih na FTN-u pun kurac, sve su iste mater im jebem (salim se)

Recnik:

Menza-menza-skripta-dom-skripta-skripta-menza

OBN, sabahudin saša vugdalić i stručni konsultanti. znam da niste upoznati, na vašu sreću

odemo drug i ja na pice, i pridju dve devojke pitaju da li mogu za nas sto da stanu (ne zato sto smo im privlacni, nego bilo puno ko oko u kaficu), ja dam naredbu da mogu da pridju, i cisto onako da se nadjemo u nekom razgovoru pitam devojku odakle je
kaze ona:
Ona: Novi Sad
Ja: odakle?
O: Pa iz novog sada heheh...
J: pa koji deo?
O: Pa dobro nije bas novi sad, tu prigradsko naselje
J: pa koje?
O: pa dobro nije baaas tu prigradsko, malo pored ns...
J: pa dobro, odakle si?
O: Pa nije bas ni pored ns...iz zablja...

i sad posto slucajno poznajem par ljudi odande pitam je kao za njih dal ih zna, mozda se rodi neka nova tema za razgovor

O: a pa nisam baaas iz zablja, jedno mesto malo dalje od zablja...

i onako pocrvenela od sramote i besa

ja dam naredbu da mogu da pridju

хахахахах

trebao si ju nasevati pesnicama. Nije Zabalj nego Taras ili Elemir lolo

Стеван
ja dam naredbu da mogu da pridju
хахахахах

hahahah i ja sam na ovo oplako

tako i novosadjankama stoji nekako ta nadmenost, znaju da iznesu to..

Зато ниједну неш јебат осим ако ниси из центра или опак момак с Лимана

E za ovo ces da izvines Jankovicu.

A, kad se već priča o raznim građanima, da l' sam jedini koga nerviraju užičani? Kad sam upisao faks, bilo je 15 užičana u grupi i još plus su neki asistenti bili odatle. Jbt, koliko su nakurčeni, po sistemu samo mi sve znamo terajte se u kurac svi zajedno (i ti asistenti su bili takvi). Em se druže samo međusobno, obraćaju ti se samo kad im nešto treba, a obaška što pričaju tako oskrnavljen srpski, da ih je teško razumeti. I još kažu da je to najispravnije i onda sve redom ispravljaju koji ne govore tako. Mislim znam par ljudi odatle (van onih sa faksa) i manje više su ok, mada su već duže vreme u Beogradu pa normalno govore i normalno se ponašaju.

Ne volim da generalizujem ljude.

A, kad se već priča o raznim građanima, da l' sam jedini koga nerviraju užičani

Е видиш, с њима већ имам сасвим супротно искуство- са мном су океј и ја с њима, дружимо се, пребацимо коју паметну, циркамо и сл.

Fazon je što sam (izgleda) naleteo na neke skambegove teške. Mada neću ni da generalizujem, idu mi na živce i pančevci iako sam odatle....

E Jankovicu, upoznao sam skoro neku ekipu iz porte. Samo sto nisu sedeli u porti jer je bilo hladno, vec na nekim stepenicama u ulici paralelnoj sa Laze Teleckog. Bio jedan lik i 4 devojke. Secam se kao kroz maglu da jedna studira spanski ili francuski a druga se zove Nina. O ostale 2 su se informacije nekim cudom izbrisale xexe

Najjače mi je kad god da sam pričao sa nekim iz NS-a što se hvale dunavskim parkom i što mene isprave obavezno da nije dunavski nego dunaaaavski lolo

Свакако није акценат на првом слогу лололол

Al' brate, ne trebaš ni da otežeš k'o da si se šlogirao lolo

beogradjanke se pale na novosadski akcenat, a ja se palim na beogradjanke, a one se ne pale na mene.
ZACHARANI KRUG (MAGICAL CIRCLE)

idu mi na živce i pančevci iako sam odatle....

Окле си земљаче, из ког дела?

Centar, kod nove pošte, pre sam na sodari bio, ti?