Prijava

Samo da vam kazem da su novosadjanke divne devojke sa kojima gajim medjusobno postovanje.

Centar, kod nove pošte, pre sam na sodari bio, ti?

е онда тешко да се знамо, ја сам са стреле

Ekstra ti je tamo, čini mi se da je mirnije, ovde prave sranja noću u onom parkiću kod biblioteke.

a da, tu se okupljaju radovci ili ko već, jbg... Strela je milina za život, samo je prepuna debilčina, doduše, celo Pančevo je takvo lol

i lazova, jedan mi je obecao pivo lolo

i lazovki, jedna mi obetjala pi"ke (zajk apruvs)

haha veeeeeruj mi da sam te se setio par dana pre no što smo onomad ćaskali na četu, al u međuvremenu sam imao kolokvijume iz osnova i algebre, a u nedelju imam mehaniku, a pošto sam lenjo đubre koje nije učilo na vreme, sad moram da nadoknađujem sve to i stvarno nemam vremena ni za šta... :((( čim mi prođu ta govna idemo i da se napijemo ako oćeš :D

Šta studiraš, mašinac?

Nervira me kad se likovi nađu na temi o nerviranju i upoznaju se tamo i imaju računske vežbe.

salim se slepi, samo opusteno :)

na kraju krajeva, to je ono virtualno pivo koje niko nikada nije dobio. Imam i ja sad kolokvijume :)

studenti jebeni

Ama ko student, nemo' da vređaš, ja sam to sranje batalio još kad xD

i valjevtzi haha

Šta studiraš, mašinac?

Tehnički, u NS-u

na kraju krajeva, to je ono virtualno pivo koje niko nikada nije dobio. Imam i ja sad kolokvijume :)

Neka, neka, ja ti reko. Do nove godine mora da bude.

A vi hejteri možete samo da nam se sagnete, za vas smo Ostrog

Unapred se radujem nasem susretu

Brat Papet

Veliki pozdrav i tebi i ostaloj ludoj ekipi sa ''Šta te nervira?'' teme

nisam vam ja kriv sto ste studenti

tebi je oprošteno, ti si dobar čovek, al ovog kaunta ima da ishejtujem sad najstrašnije