Prijava

Male čaše. Tipa staklene čaše u koje ne staje ni dl tečnosti. (ne pričam o čašicama za žestinu)

gotivne su za gazirana pica

Male čaše. Tipa staklene čaše u koje ne staje ni dl tečnosti. (ne pričam o čašicama za žestinu)

Nznm što podrazumjevaš pod žestinom? Čašice za radžu samo? Imaš i male čaše za viski jer malo koga znam da ima želudac da pije viski iz čaše što dođe uz gajbu piva

"Срећна слава свима који славе, па и мени!" људи на фејзбуцима.

Ljudi koji sjede sami po kafanama.

Kad nešto napišem na fejzbuku, pa mi posle ljudi uživo kažu nešto vezano za to čim me vide, kao hehe, e šta kažeš ono (pa sledi ponavljanje lajne).

Da bre, mene isto nervira kada moju moćnu onlajn personu poistovećuju sa onim još moćnijim koji uistinu jesam.

Mene nervira kada niko u kancelariji nema Brufen.

I tako napišem status "treba mi Brufen", kolega lajkuje, ja odem kod njega da mi da Brufen, a on mi kaže "nemoj da poistovećuješ moju onlajn personu sa onim koji uistinu nema Brufen".

To treba tući sve.

I nerviraju me "da-ne pitalice" kod Žike Šarenice, a onda se javi gledateljka i na pitanje da li kroz Trstenik protiče Nišava, da ili ne, ona kaže "el može neka mala pomoć".

Ага немој много да се нервираш, добићеш шећерну болес.

начи, нервирају ме кепеци који врше власт. јебени комплексаши, као да сам им ја крив што су настали сношајем билбо багинса и његовог дједа. мрш.

Nervira me kad aut bude za nas a sudija svira za njih

и ове ме тема нервира, за који курац постоји. као да ће ми бити лакше ако подијелим своје фрустрације са масом небитних људи. о опет мрш

Riho, preporučila bih ti jedno pivo. Za početak.

то је лијеп почетак, хвала ти

Ujak, koga bi prebio ko macku najradije samo da mi nije toliki rod

Mala Vidra
Ljudi koji sjede sami po kafanama.

Такви обично седе од муке...

нервирају ме рибе

Такви обично седе од муке...

Zabole me najstrasnije, da ti kažem.