Prijava

Gledam ove vase nervoze i mislim se da nekako sto sam matoriji sve me veci broj ljudi nervira, ali u isto vreme se sve manje ja nerviram zbog ljudi. Zanimljiv je to paradoks, valjda da bi se nervirao moras da imas i nesto sto te ne nervira, a ako te sve nervira onda nema razloga da se nerviras nego ukapiras ljudi su govna i uzivas.

kafana je mesto za spikanje cele zivotne price.na 12om pivu i trecem duplom vinjaku.
kafana je super institucija,bez zeze.

Šta ja znam, realno ljudi su mi manje više ok, čak i oni dosadni kad im pružiš priliku ispadnu skroz ok, nego što onda većina očekuje da ti stalno voliš da se družiš i neće da te ostave na miru.

kafana je mesto za spikanje cele zivotne price.na 12om pivu i trecem duplom vinjaku.
kafana je super institucija,bez zeze.

BAš tako.

realno ljudi su mi manje više ok, čak i oni dosadni kad im pružiš priliku ispadnu skroz ok

pa ovo i kazem, nekako mi se cini da iskreno strpljivi ljudi emotivno ukapiraju da je bukvalno svako malo poremecen na neki svoj nacin, i da nema smisla nervirati se zbog toga.

da je bukvalno svako malo poremecen na neki svoj nacin, i da nema smisla nervirati se zbog toga.

E, baš to! Ja se konstantno iznenađujem zbog kakvih se gluposti ljudi svađaju. Ostavi me dva-tri dana kad vidiš da mi je muka da te gledam i apsolutno ću te gotiviti i biti presrećan i prezadovoljan.

Jebote. Drugarica me danas pita za neki ispit koji sam ja položila još prošle godine kako i šta je meni trebalo. Napišem joj detaljno sve. I opet me pita juče. I danas me ponovo pita. I svaki put joj isto napišem, ona opet pita.

Na kraju sam joj rekla da joj na to pitanje više nikad neću odgovoriti, a ona odgovara: ''Razumem te, nadam se da ćeš položiti i ovo sad, da mi objasniš kako i šta.''

nervira me kad izgubim teglu sa noktima

rastko, krompir ti hakovo profil

Koliko me nerviraju ovi biciklisti u saobraćaju pogotovo noću kad su neobeleženi onim mačijim okom gde nema rasvete. Aj razumem ja da je neko rodjen da bude slepčina, da nema leba da jede a kamoli da kupi goriva i vozi se, ali apelujem, budite slepci u svoja 4 zida ne na cesti

а имаш ли ти на кабини ону ротацију прописану законом, је ли?

Hahaha. Mozda nema kabinu covek :(

nerviraju me ovi paori što izgiboše po forumu sa idiotskim postovima ne bi li privukli pažnju

Људи који поред толико предивних домаћих псовки говоре ''фак''

Људи који поред толико предивних домаћих псовки говоре ''фак''

+100000
Kao i bilo kakva upotreba anglicizama: hepening i afterparti.

Simplifikovano- pošto je pojednostavljeno suviše jednostavno

Ljudi koji kače slike s tuđom đecom.

Pa to su sreće tetkine.

A tetkove? Rade to i muškarci.