Prijava

Mene cudi da se u ovo poslednje vreme pomodarstva i tih fazona nije povampirilo npr ime kostana

Jos je ceca glumela kostanu svi uslovi su tu

Sofija i Julija tek zvuče kao imena iz kuće porodice koja drži do svojih društvenih veza, gde se vikendom pije čaj uz suve kolače pored gramofona i knjige Šilera na nemačkom jeziku ostavljene na natkasni i preko nje bela kašmirna maramica sa amblemom porodice i naliv pero od slonokosti, gde smeje se "ohohoho, Lave Antonoviču, kako ljubimo Vašu družbu, nevaljalče duhoviti, oh, kako nam prija ovo kolokvijalno ćaskanje sa Vama", gde se ruke strpljivo drže na kolenima bele pamučne haljine dok se razgovara, a sad, na drugu stranu, zvuče da će izrasti u neke mnogo komplikovane žene, sklone konzumiranju opijuma i absinta, večito izgubljene u raskoraku svojih želja i mogućnosti i produkciji skandala na balovima koje će njihove roditenje vrlo brzo zaviti u jektiku i kostobolju. Mojne to, Vidro, bolje da budu Semberke, manje gala opcija svakako, ali srećnije će biti za sve. ;-)

Gadni nadobudni umišljeni sveznajući ljudi.

e, imaće tetku u americi, ima da joj omogućim sve to
SVIĐA MI SE TVOJ OPIS
prodato! :D

Gđa Hristić iz Kafkine definicije se zove Sofija, iako to nigde ne piše.

maločas kad sam rekoa da ćemo s vremena na vrijem pitati "kako je mala (.....)?" htjedoh napisati sofija ocami

BUGARI USLI U SOFIJU!!!

софија је океј

чукунбаба ми се звала совијанка, то је исто

pa kad u srednjoj školi ćaća kupusar drekne: sofija ljev ti jevem kaki ti je ovo čaj u celofanu od cigoora!?

Sofija i Julija tek zvuče kao imena iz kuće porodice koja drži do svojih društvenih veza, gde se vikendom pije čaj uz suve kolače pored gramofona i knjige Šilera na nemačkom jeziku ostavljene na natkasni i preko nje bela kašmirna maramica sa amblemom porodice i naliv pero od slonokosti, gde smeje se "ohohoho, Lave Antonoviču, kako ljubimo Vašu družbu, nevaljalče duhoviti, oh, kako nam prija ovo kolokvijalno ćaskanje sa Vama", gde se ruke strpljivo drže na kolenima bele pamučne haljine dok se razgovara

http://opusteno.rs/slike/2012/04/smesne-slike-14273/uplasena-sova.jpg

pa kad u srednjoj školi ćaća kupusar drekne: sofija ljev ti jevem kaki ti je ovo čaj u celofanu od cigoora!?

HAHA
totalno mogu da ga zamislim, svega mi.
jevot' oni ljev, ostav taj laptop i id u prodOvncu popivo, saće cican doć da posjedimo

kontam da je cican iz janje

janja, modran, toeto

AAAAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
AAAAAAA
htjela sam da te ispravim, al reko neš skontat
haaaahahahahahha