Prijava

I opasno me nervira jedanaestogodišnja rođaka koja svaki dan više puta na fejsbuku piše statuse "lajk i stavim ti srce u kom. ne svima :)".

Videh post dečka koji obećava.
Znači aj što su ovi naši ukrali pesmu, nego jebeno isti spot napravili?lol

haha brateu ne nervira mene pesma samo volim da spemujem bez razloga. al jeste ukraden i spot i tekst i sve da da

нервира ме кад:
- јављају се пајаци, циркузанти, медиокритети
- слуге свих господара и потпуни безвезњаци који се сукљају од ручка до ручка
- када погледам ову фацу, када погледам овај дрес

VUČIĆU ČUJ ME!!!!!11 Pazi tebe da čuje?!

подршка брт, ви из седмог два сте најачи недајте душманима да буду главни ушколи

Нервира ме оба бљузгавица по бетону јебо јој пас матер да јој јебо

нервира ме кад:
- јављају се пајаци, циркузанти, медиокритети
- слуге свих господара и потпуни безвезњаци који се сукљају од ручка до ручка
- када погледам ову фацу, када погледам овај дрес

нервира ме реч хвала

Није да ме нервира ал ме више нервира него што ме не нервира, добро, нервира ме; нервирају ме ови што отежу обичну причу до изнемоглости.
Има пар вечери од тога, дође од друга друг, прикључи се кругу и упознаје се он са тим неким друштвом, ту се прича свашта ал у суштини ништа, премда се свако труди та и то ништа среже јер га смори, јер хоће да чује оно што му је битно. И започиње тај неам појма како се зове, започиње своју прву причу.
Пристојност нам не дозвољава да га ометамо јер га не знамо.
И пролазе годишња доба, он и даље на једној те истој причи.
Прича је ишла нешто овако:
- Ха. Ја и Ћело (прво ово Ћело, мислим какво црно спомињање неког Ћеле, реци друг, овако ме само збуњујеш), изашли ми. Пили смо тако, били смо у Пекаму, ту је била свирка, момци су баш добро свирали, не знам како се зову, њих двојица на гитарама и на микрофонима исто. Добра свирка. Тамо негдје око један, одемо у Бум, а успут нам се придружи Сина. Арсена нас је некако пустио, иако смо били пијани, прије нас није никад пуштао, сјећам се знали смо да стојимо ту по три сата испред док нас не пусти.
...
Изађемо из Бума око три и одемо до драгстора. Шта ћемо сад пити, пита мене Ћело, ја Ћели кажем да се мени пије пиво. Ћело ми купи два пива, и себи исто два. Шетамо тако улицама и пијемо, причамо. Нема људи нешто пуно, град је скроз празан у 4. Нисам више могао пити, и питам Ћелу шта ћемо? Каже Ћело: Ајде да оставимо пиво тамо у живицу иза м:тела. Кажем ја њему ајде, оставићемо тамо.
...
Е, да не дужим, изађем ја исто тако неку вече са Ћелом, причали нешто зајебавали се, шега и то, и сјетимо се тог пива. Ајмо провјерити јел пиво тамо, предложим Ћели, а он се сложи са тим. И јебоге, отишли смо тамо, и стварно, пиво и даље у живици. Ми смо отворили своја два пива и попили смо их.

Ова његова прича се могла свести на: Е бураз каква сцена хаха, прије једно мјесец дана ми изашли и нешто цугали неам појма и оставимо двије лименке у живицу тамо у центру, иза емтела, и након мјесец дана се сјетимо тога, одемо до те живице и та два пива и даље ту.

Ја колико сам схватио, човјек откад постоји, он тражи информације. У неким случајевима, те информације су му битне, па може да се стрпи кад су неки описи у питању да би добио оно што жели. Тако ваљда исто и кад прича, кад даје информацију, треба да зна кад треба да убрза са давањем а исто тако кад треба да успори.

Овај Ћелин је само једна од тих силних статива, није да се томе треба стајати на крај ал шта знам, нервира ме, баш ми иде на курац.

koliko god zanimljivo zbore prestanem slusati brzo
rl tldr xd

8. mart
1. maj
15. februar

EDIT: I svi glupi datumi sa glupim praznicima.

Nervira me kad u muskoj slvacionici na bazenu jebeni penzioneri hodaju goli i jos ze guzlaju onuda dok se oblace ili sta vec rade, te smo mi ostali prinudjeni da gledamo njihove smrezurane guzice i penise, da ne kazem kurceve! Nije dosta sto se moramo kiseliti u istoj vodi! STO NE IDETE NA TERAPIJU BLATOM DA SE PRIVIKNETE NA ZEMLJU MAJKU VAM JEBEM NUDISTICKU!

Nervira me kad u muskoj slvacionici na bazenu jebeni penzioneri hodaju goli i jos ze guzlaju onuda dok se oblace ili sta vec rade, te smo mi ostali prinudjeni da gledamo njihove smrezurane guzice i penise, da ne kazem kurceve! Nije dosta sto se moramo kiseliti u istoj vodi! STO NE IDETE NA TERAPIJU BLATOM DA SE PRIVIKNETE NA ZEMLJU MAJKU VAM JEBEM NUDISTICKU!

+ 1676576546

Najgore od svega je to što obično postoje posebne kabine sa presvlačenje i ima ih sasvim dovoljno za sve plus su tu i vecei jebeni ALI NE PENZOS MORA DA SE SKIDA PRED SVIMA TREBA IH LAPOTIRATI SVE ODREDA.

Kad multimilijarderske internacionalne kompanije u svojim promotivnim kampanjama udaraju na fazon baš teške neke patetike i sentimentalnosti - oh, kako da ne, ljuto sam ubeđen.
Na primer:
http://youtu.be/otUJzNtRPhw

mali lukse, nemoj tužan biti :(