Prijava

To Konte. Zeleni Homer.
Ovo za žvaku plus do neba i nazad. Kad ostavim cigaru i ono cvrkne i zalepi dođe mi da zaplačem. Polupao sam 5 piksli tako.

Друга је ствар кад си пушач, па имаш обзира, цепнеш фолију из паклице, умоташ у марамицу, део рачуна, паковање од чоколадице... И конобар цени, а не стока која залепи, гаде ми се. И кад улепиш цигару мош само да је бациш, немош пушити гуму, ниси курва крајпуташица што инсистира на кондому.

pusenje na javnim mestima

Ja sam razmišljao da pokrenem kampanju za prava pušača, da npr mora u bioskopu da ima odjeljak za pušače, u busu Itd, itd. Jos kad bi Filip moris hteo da sponzorise kampanju to bi bilo pravo.

evo kod mene imas otvoren odeljak da ga dudlas uvek!

Sjajna akcija bi to bila, pridruzio bih se odmah i pomogao na bilo koji nacin. Samo jebo filip moris daj britis amerikan tobako

I da ako ima nepusaca u prostoriji oni izadju napolje a ne pusaci. Realno-nepusacima smeta oni nek izadju pusacima je OK.

Osim ako nema sitne dece ili nekih nepokretnih onda nije frka PUSACI-TOLERANTNI SU

Подржао бих филип морис, бат не, јер праве геј цигаре - данхил (које пуши псето, случајност? не бих рек'о!), и фазон палмал чини ми се, не знам.

Армине, 'ајде иди лепи жваке по пикслама матори и причај људима могу ли да дувају дим у другу страну, и кашљуцај онако као да пушиш данхил педеру пичкави сиктер!

svaku noc mi usmrdite dzemper alo bre

rotiram 3 dzempera nece keva svaki dan da pere

Pa nije slucajnost zato sam i rekao. Inace filip moris je u nisu i gura nas nikakvi duvan u cigare i fus marlboro koji puse neki odavde(a neki pederi pickavi cak i lajt) a danhil se proizvodi u majcici rusiji i cigara je za primer

Armine znam da ti dim kvari limunadu i zato mislim da treba se otvori 3-4 kafica u srbiji za nepusace samo, taman vas toliko ima hehe

I ne kapiram sto ne moze da se pusi u busu ili u domu zdravlja ili tako tuda. Ja sam u bolnici u krevetu pusio boleo me kurac sto nekom smeta evo neki odavde mogu da potvrde

Ajd jednom da pordzim ovog Van Bureta! Pusxaci serem vam se u duvan!

Armin taj dzemper nosi preko kosulje samo da znas reko je onomad

Bež P&S džemper onako na leđa, bebi roze Tomi Hilfiger šuljica, Lakosta bele patike i preteće cvike (one bez okvira samo sa žicama nakačenim na stakla) mmm ko neki lik iz spota Željka Vasića propo

1) Kad ljudi štucaju. Izluđuje me. Valjda ta (valsinarb alert) prediktivnost narednog događaja, tj. štucoa, kao kad kaplje voda iz česme. I onda pokušavam da štrecam štucače, jer kažu da plašenje pomaže, jer im valjda cimne dijafragmu ili tako neki deo. Kao sedim ovako kucam nešto, naizgled sve ok, a pored konstantno štuca lik. I onda samo odjednom se proderem ili namanem novinama na tog nekog. Ali ne pomaže baš uvek. Ili, ako pomogne, posle taj neko krene da muca, što je još gore :(

2) Zovem se Stevan. I nervira me kad me neko oslovljava sa StevanKO. Zašto dodaju to "KO", retardi?? Kao "Stevanko, kako je na poslu?" "Stevankoooo, dodaj loptu".
inb4: da, tučem mater
"Stevanko, nemoj samo po glavi", kaže ona, ali ja u afektu ne mogu da birkam baš

не зовеш се стеван хахахаха

Pa dobro, ni Stevan se ne zove Stevan, nije u tome poenta.
A i ne razumeš ti to, jer već imaš KO u imenu, pa ti niko ne dodaje, brt

покушаваш да ми завараш траг, знам који си