Prijava

a za decu u nekim bolnicama nema mleka

a za decu u nekim bolnicama nema mleka

YEAHBAČ UZEO VIŠE PARA NA NOŠENJU GAJBICA NEGO GRANJANKA NA POSLU

хахахахахаха

a za decu u nekim bolnicama nema mleka

a za decu u nekim bolnicama nema mleka

Koliko si ti litara mleka kupio ovog meseca za bolesnu decu?

ja da kupim?ja sam sirotinja...to treba da rade oni sto imaju pare i bave se humanitarnim radom..jbt ja ne mogu da kupim mleko ni za sebe

Nije crkva crveni krst.

u normalnim zemljava crkva zbrinjava siromasne, daje im obroke itd a ovde naplacuje sahranu 150e

Lol pa u normalnim zemljama ide 10 posto plate crkvi kao porez svakog meseca hahaha
imaju milione pa im nije problem da ispeku nekoliko pilica za sirotinju

i ovde imaju milione to je ocigledno

Crkva najveca, najstarija, najorganizovanija mafija

Pa imaju, ali im te pare narod samovoljno daje, ako ti je skupa sahrana, ti mozes da se sahranis bez opela, ne moras da se krstis, da se vencas u crkvi...

Hahahahahhaaaaaa....
Kaže, dođe pop da osvešta temelj i pita ga gazda koliko će to da košta.
Ovaj kaže 50 EUR, a na to će gazda njemu da je to puno, pa može li za 20.
Može, kaže pop, ali to ti kurcu neće valjati.

samovoljno daje kurac http://mondo.rs/a254470/Info/Drustvo/Koliko-nas-kosta-Hram-Svetog-Save.html
ne nego pljackaju iz budzeta.

Pa šta čekaš, ustaj protiv Vlade, proti Crkve, oružje, barikade, Molotovljevi kokteli, ja to pričam non-stop, svi mi kažu da sam lud.

Anarhija je keva!

pa kako kad ima toliko debila koji sve to opravdavaju.crkva uzme milione za izgradnju hrama a ljudi kazu ako moramo da postujemo boga, politicar uzme milione, da da se napravi tobogan u nekom parku, a ljudi kazu dobar je on jeste da krade ali nesto daje i narodu.

Нубине, на том крсту ће бити окачена статуа венчића белог лука, која изгледа отприлике овако:
http://jasnajojic.com/wp-content/uploads/2011/05/beli-luk.jpg
Што јасно доводи до геноцида над демонима из свих делова Србије са којих је крст видљив. Свака част Вучићу!