Prijava

она секција супер жена је једина гора од булевара на том сајту

и понекад кад је неки тениски шампионат па посебном бојом означе да боде очи, јес боли ме курчина да кликнем на то макар писало у загради да има голих пичака

Nervira me kolega sa posla jer je kupio za studio slušalice koje koštaju 25€ (VAU SKUPO JEBOTE BAŠ JE SKUPO jebem ti sirotinju ti jebem kad im je to skupo) i samo ih on koristi jer brate govno su najjadnije, panasonik neke kršina, one kineske CANYON su Sennheiser za njih, i kad god dođem na posao vidim da su u mikseti jebene panasonik slušalice od 25€
večeras sam popizdio i zvanično ih otresao u zid, jebem im više majku i narod da ti jebem pa dokle će se sve vrtiti oko para, ako vidiš da ne valjaju kurcu što daješ pare koje pičke materine, al ne, vidio je on da su one najskuplje u radnji i sad maltretira sve MA BILE 25€ pa dobro reko ja njemu, nek su bile, jel ti čueš da je to govno?

tih 25e, basnoslovno...nece ljudi da ulazu u posao, samo bi da uzimaju pare, taman posla da uloze.ima kafica na dobrim lokacijama sa inventarom iz 80ih godina,samo bi da grabe,imaju grdne pare a dusa ih boli kad treba da daju platu radniku.

Šta to ima u ljudima tužno pa jedu hamburger 106 minuta.

Šta to ima u ljudima tužno pa jedu hamburger.

Pitaju ljudi od preko 110 kila žive vage...

Hahahh brt, od hamburgera sigurno nije ta kilaža :d

mene nervira kad neko andjelka nervira, dakle andjelko me nervira

нервира ме онај ко се усуди да каже да га анђелко нервира, дакле тибор ме нервира

Prestao sam sam sebe da nerviram. Vidim da to ume da bude prilično destruktivno po okolinu.
Ne dajte se iznervirati!

Mickey Savage
Pitaju ljudi od preko 110 kila žive vage...

Mickej, stoš srki, nemamo Šhomej i ja preko 110 kila, nego oko 106,5.

Ja se merio danas, 109 bez obuće, tako da sam relevantan. xD

Omg, mislio da imaš manje kilograma. Ja jedem kao anakonda, loša teško iskorenjiva navika, pribor radi kao makaze Edward Scissorhandsa, i kad jede neko baš sporo smorim se naopako. U društvu se usporim donekle jer se ljudi čude i opet brže pojedem od svih. Svega sam sreo ukupno dvoje ljudi koje jedu brže od mene.

nisi mi ostavio utisak nekog brzog jedaca onomad.

to je doduse zato sto i ja jedem ko mecava. losa navika jbg, dok ukapiras da si se najeo ti pojo prase.

Takođe, s tim što ja gutam strašno (no homo). Verovatno i zato loše svarim i neretko čvrsto kenjam.

andjelko jede polako i supu žvaće :-)

Anđelko je brži od Luksa.

Ma da sad svi jedu ko munje