Prijava

Setih se kad su na doceku orlica pevali svi oce nas(ili recitovali, pojili koji k) i bi mi lakse malo, ovo ipak nije toliko strasno ahhha

Nerviraju me dupli nalozi. Yeahbote, dajte malo olabavite. Opustite se. Pa yeahdan zhivot imate.

nmg da kazem da me nerviraju ali cu ovu opservaciju izbaciti ovde

Parovi koji izbacuju na drustevene mreze obicno FB, slike vocnih kupova, vocnih salata, velikih porcija sladoleda kada su zajedno u nekom mestu tipa Vrnjacka Banja ili slicno. Uglavnom to su parovi koji su poprilicno oprezni u vezi, nema neke extra vatre i dinamike izmedju njih, ljubav dolazi sa strane kao neki aditiv poslu ili fakultetu koga studiraju.

Jako si promoćuran mladi čovek.

Generalno ljudi koji slikaju hranu i postavljaju na fb su govna debilna.

"Mi" radimo to i objektivno imamo taj problem nedostatka katalizatora.
Kako da promenim to?
Da joj zabranim pavlaku u pljeskavici? Da prestanem da plačem kad preti da će da me napustiti? Da ne gledamo Farmu sa različitih fotelja? Ne znam shta da radim help pls brt

a ti i tvoja devojka :D

ja gledam kako da resim svoje probleme a za tudje me nije briga sta me to briga

parovi koji izbacuju na drustevene mreze obicno FB, slike vocnih kupova, vocnih salata, velikih porcija sladoleda kada su zajedno u nekom mestu tipa Vrnjacka Banja ili slicno. Uglavnom to su parovi koji su poprilicno oprezni u vezi, nema neke extra vatre i dinamike izmedju njih, ljubav dolazi sa strane kao neki aditiv poslu ili fakultetu koga studiraju.

Realno, takvi samo čekaju da se slikaju prvom prilikom kako nekom kumuju. Ona full romanian whore outfut a on karirana košulja i stomačić malo posao u NIS-u stabilnosti daje, i na fejsu taguju kumove i manastir iza. #Ravanica

Zeko, zeko, ko te dira ko ti neda mira?

Sluzavi osecaj u grlu prvog, drugog dana prehlade. Pu jebem ti mater sklizni vise gutam ko nilski konj ceo dan.

Kad je ono sumrak/veče i polupusto je i idem iza neke devojčice, tu negde berli ligl ili čak žene neke i onda ona vidim da plaši se i bude mi glupo, jer uglavnom nisam silovatelj, osim petkom i onda se nakašljem da čisto stavim do znanja da se ne šunjam ili se ubrzam da je preteknem i da se ne brine da za petama sam joj i onda se tek uplaši i krene da se osvrće i trči u štiklama i onda zastanem pet minuta da zapalim cigaru dok paranoična pizda ne ode, jeben ti

Brt, ne trči u štiklama, gore ćeš se povrediti nego da silovatelj te stigne

meni se to dešava i usred bela dana u Knez Mihajlovoj, uvek moram da imam nekog u društvu da me se deca i Sirijci ne plaše

naučila lekciju, hvala.

нервирају ме људи са сајта кад ме ословљавају именом а једна од главнијих ствари и уопште права на сајту је приватност и неизношење ствари и информација из приватног живота

Nervira me što se Stevan ne zove Stevan.