Prijava

Pa vidim ti sve znas sta je sta, ja pojma nemam. Ne znam onda ko se vise lozi.

Kashof

danas mi razredna uz šerecki osmeh rekla da će da mi zalepi kečinu jer sam reko jačina struje umesto snaga struje
PA NIJE GOVNO NO SE PAS POSRO KUROBEŠTIJO RASPALA JEBEM TI POKOPANE

oh, kakva ljutina izbija iz ovog mladića, 'kurobeštijo jebem ti pokopane' po internetu, a na času mojtene rayredna pls :-((
na stranu što je žena u pravu xD
je l' te nije sramota od ovakvog posta??

Нервира ме кад купујем лијепак и не да ми кесу.

Vi što idete u školu morate da skapirate da je prepričavanje bilo kakvih dogodovština iz škole automatski transfer

inače, i meni je anime išao na kurac dok nisam pogledao jednu seriju, pa konstatovao da su to sve regularni filmovi i serije, samo što je tehnika produkcije drugačija, ima vrhunskih ostvarenja u svim žanrovima krsta mi, nemojte biti isključivi, sasvimnebitna

bogami kashofe jeste ovaj post sramotan

anime bolji zivot bi bila prava stvar.giga moravac

radjarde pa pokušala sam, nakon godina mržnje animea u prazno, da mu dam šansu, i skinem attack on titan pošto vidim svi weebovi se lože na to. i smori me gore nego bilo šta što sam pogledala ikad, tako da sam skapirala da je moja mržnja animea opravdana bila
osim radnje koja je retardirana, animacija je lenja i ružna
mada ne znam, mene generalno smara kultura dalekog istoka i neinteresantna mi je skroz

Vi što idete u školu morate da skapirate da je prepričavanje bilo kakvih dogodovština iz škole automatski transfer

Imati smelosti izustiti ovo posle jednog od jačih postova na temi "o govnima", stvarno neočekivano.

nema vise one druzine da delimo uzine

Na kakvoj temi o govnima, ne znam o čemu pričaš

Kakvoj? Kultnoj temi o govnima.

Šteta što je zamrla.

treba ženi da dam 80 evra, nisam stigla da razmenim, ne rade menjačnice nedelja danas, dajem joj 9600 dinara, što je čak oko 30 dinara više nego što bi trebalo, ali ne gledam ja to, nije mi bitno, nećemo se gledati heh. ljubazno se osmehnem reko' izvinite nisam stigla da zamenim evo u dinarima. ona mi jedva nešto promrndža zlokobno ko da sam joj pobila familiju
matori ogorčeni ljudi kojima sve smeta
jebem im mater

хахаха не гледаш, није ти битно 30 (словима: ТРИДЕСЕТ) динара

+1 na somija

Preracunala si ti to odlicno i pritom ti je bilo krivo sto 80e nije 9630 dinara pa da je zakines kao nemam sitno hehe

Kad smo vec kod toga mrzim ljude kojima kazem cenu u evrima a donesu u dinarima pa jos i gomilu apoena po sto, dvesta dinara pa dobro sinovac makar ukrupni to jebem ti krv bezobraznu