Prijava

Vidis, tu placas danak neiskustvu.

Recimo ovaj njegov post, u 4 ujutru nikako nije trol. Tad si ili pijan ili lud i ne troluješ.

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=287#post_3573461

E posle toga kad se razbudio je počeo da piše nove postove koji bi trebalo da budu trol, ali su u stvari neuspeo pokušaj vađenja.

thilmo bolje postavljaj slike kad vec pises takve gluposti.

Tilmo opasno analizira. Bolji je poznavalac poremećene ljudske psihe nego sporta.

imas podrsku svetlane, steta sto ona nije zainteresovana za bastovanstvo pa da gaji muskatle ko vecina zena umesto sto moduje ovde, pa ti dozvoljava da postujes do besvesti te triperske postove.sta li tvoja zena radi dok ti arcis tastaturu mogu samo da zamislim.

thilmo:jel si bila kod komsinice
zena tilmova:jesam
tilmo:i sta kaze komsinica
zena tilmova:ma nista, idem da se istusiram
zakljucak:komsija joj svrsijo po ledjima hahahah

E majmune, pusti ta sranja, fora je zajebavati nekog da je papucar, ali prozivati neciju zenu ili clanove porodice na takav nacin je go kurac. Teraj se bre u pizdu materinu.

Banat na mesec dana za ovo realno

Ljude koji misle da Lab (dobro) troluje, banovati privremeno da se osveste.

Ova dva Labova posta su u top 3 najjadnjih u istoriji šaljivog sajta Vukajlija. Pobedio Denmark boya.

bombas, sta ti odredjujes moralna pravila..haha kakav debilan post. kad smo vec kod toga, ubedljivo najveca niskost je korisiti neciju sliku.

Ne odredjujem ja nista, to su osnovna pravila civilizovanog ponasanja i osnovne kulture uspostavljena davno pre mene i tebe. Ni prljavi politicari (ne racunam sns, oni su retosi) to ne rade.

pozivas se na pravila civilizovanog ponasanja u vredjanju, znaci neke uvrede pripadaju civilizovanom ponasanju a neke ne..wtf sta sam sad procitao

Ne pokusavaj da me uvlacis u besmislenu diskusiju i ne izmisljaj reci koje ne postoje, sad bi da si mi nadohvat ruke izvadio kurcinu i raspalio te po celu i tako zavrsio sa tobom. Samo kazem da to nije kul sto radis

labokv, u pravu je bombas. sam si svoju sliku postavio i treba da te zezaju. a nije prvi put da se koprcaš tako što sa naivne sprdnje prelaziš na vređanje članova porodice.

u čemu je problem?

nemojte se svađati ovako vas molim

najzad nešto interesantno na vukajliji
OŽEŽI OJHA TZ TZ TZ TZ

Stvarno ovaj mrk lici na mene jebo sebe

Нервира ме ово јебено препуцавање садашњих и некадашњих Вукајлијаша преко својих Фејсбук страница или овде на форуму. Прво Џивџан, сад Не гујмо, Пујо, ДДПЗ, Коњи Звонка Богдана, Тонус, Алистер, Тарзанија...

И онда те самозване љуте главице називају друге нубовима или дауновцима, а свађају се око лајкова као дебили са Аска, јебали их лајкови и то ко је кога копирао. Да вам није било Вукајлије, не бисте ни имали Интернет популарност, јеб'о вас Каизен све у пакету тако малоумне!

labokv
sajt je pun picketina znas i sam.10 balavaca se okomi na jednu osobu a pojedinacno su 0.bohora kad bi navatao negde on bi verovatno cucno, zastitio rukama glavu i molio me da mu oprostim.
edit:preklinjao i plakao, da budem precizan

Лабо, за овај први део поста се слажем, али за Бохора дебело грешиш. Човек само што нам број личне карте и адресу становања није оставио овде. Он да је пичка, крио би се иза 100 дуплих профила и подбадао друге.