Prijava

Marko vodi Puja, Steva konje, ko je Ne gujmo?

Марко води Пују, Стеван сада води Џивџана уместо Бохора и Псета, а некако ми више личи да Лукс, Путинка и Олланик воде Коње него Стеван.
АцаКг води Јоакима Вујића, а Роки ваљда ону Сви ми кој волимо турбфолк.
Страја је Аца Информација, то ваљда знаш.
Шуменка, Алистера, Тонус, Ракијештину, Не гујмо, Севера Тасића и Нај лепше цитате не знам ко води.

fendere, u koju od ovih grupa oces da ti sredim da budes admin?

Пезосе, не мора ни у једној, не интересује ме то, а и не верујем да бих успео да постављам праве и квалитетне постове.
Јебено ретардирано је то прозивање, јер је ниво бирања између Луне и Снеже.
Мени су све ове вукајлијашке странице добра зајебанција, јер су и најдебилније форе квалитетније и за мозак здравије него онај одвратни Џентлмен. Пре него што кренете да се међуосбно прозивате, сетите се само да постоји страница која је мешавина Балашевића, Другачијих и ДДЛ.

Лабо, за овај први део поста се слажем, али за Бохора дебело грешиш. Човек само што нам број личне карте и адресу становања није оставио овде. Он да је пичка, крио би се иза 100 дуплих профила и подбадао друге.

лабокв, слушај фендера шта каже. ако неко зна колико је ко оставио података о себи на форуму, онда је то он.

Džentlmena vodi Debeli Pacov pojma ti nemaš fendere ali pojma

Дебели Пацов? Он води оно срање од странице што џентлмена представља као плачипичку? Зајебаваш ме?

Па мени су раније, а сада Лабу због онаквих ставова око жена маст вадили, а та страница је то подигла на много виши (јаднији) ниво.

Nub si fendere opusti se nije sramota ne znati sramota je biti nub :)

Деки, па зар није нуб онај што не зна?

Мислим да су нубови у овом случају они који познају фејсбук.

Е брт јеси видо моју фејсбук страницу?

Е нисам, био сам да јебем нешто. Можда погледам касније, али ћу вероватно одлучити да наставим са животом.

Fender Stratocaster
Деки, па зар није нуб онај што не зна?

OMG

Rakiještinu vodi roki, najlepše citate veverica s još jednim likom, a joakima vujića ne vodim, mada to drži neki momak iz kg-a, sa prava, pa mi je jasno što si pomešao.

neverovali ili da armin vodi neverovali ili da

ае мајмуни не пишите ми име и презиме овде на шта то личи

Kad jebeni morž može da uradi više sklekova i trbušnjaka od mene
https://youtu.be/g4mwoGoZq0g

ko vodi najo se ladnog gra iz frizidera

Ne pišite Marku ime, oslovljavajte ga sa nikom vi ološi!

Pseto ne vodi nijednu stranicu fendere