Prijava

ja prvi put cujem da u kuci ima stan.ako ima stan onda to vec nije kuca nego dvospratna zgradica jer svaki stan mora da ima kupatilo, dnevnu subu itd u kuci sa dva stana mora onda da ima 3 kupatila

Štogođ. Ispraviću post.

Lukac je l i ti praviš listu od 100 stvari koje te nerviraju?

Nerviraju me kerovi generalno, al oni sitni, pizdavi, što služe da ih staviš u torbu kad ideš na fešn vik ili neki takav kurac. Nerviraju me vlasnici takvih kerova.

Lukac je l i ti praviš listu od 100 stvari koje te nerviraju?

Jok brate Đoto, šibam kako mi na pamet padne.

Ako, ako, samo teraj...

Dvospratna kuća, dva stana.

Hahahaha

cist racun, duga ljubav

Nervira me što se na Balkanu prokletom sve vrti oko jebene politike i što se politika fura k'o način življenja, što se novorođenčetu umjesto uspavanke na uvo šapću političke propagande. Što se klinci biju samo zato što im omiljeni igrači igraju za različite klubove, koje inače zabolje kurac za njih. Što se mladež seli jer su stari sve što su mogli pokrali i ostavili pustoš iza sebe. Što je većini tri'spetogodišnjaka najveće dostignuće u životu što su i danas bili u kafiću od 8 ujutru do 9 uveče. Što dječurlija umjesto lopte juri pokemone i svi umjesto da gledaju ko ima bolje autiće gledaju ko ima bolji smartfon.

Nervira me, jebote, što gledam predizborne plakate od prije osam godina svaki dan na ulici na skoro svakom ćošku, a kad naiđeš na nove i kreneš da ih cijepaš iza možeš da vidiš sve kandidate 20 godina unazad.

Nervira me što komunalna policija imitira onu Titinu. I što su oni upravo krivi zato što su ko zna koliko djece osudili na jad i čemer u ovoj od Boga odgurnutoj zemlji, zato što su sproveli tu njihovu jadnu akciju prikupljanja polovnih knjiga. Novo je skupo, para je malo, a nekome je zinula guzica.

Nervira me... Ne, mrzim to što su svi jebeno alavi! Zinula vam majka alava na sahrani ko što vam zinulo dupe! PU!

svi umjesto da gledaju ko ima bolje autiće gledaju ko ima bolji smartfon.

vidi se da nemaš preko dvadeset godina

u moje vreme se nije gledalo ko ima bolji autić, nego ko ima bolje parče hleba i masti posuto alevom paprikom

d Boga odgurnutoj zemlji, zato što su sproveli tu njihovu jadnu akciju prikupljanja polovnih knjiga. Novo je skupo, para je malo, a nekome je zinula guzica.

nek su smarali ona govna, odeš fazon da kupiš polovnu knjigu, nova 650, kod njih 550, a izgleda kao da je prošla kroz želudac nilskog konja, ubedljivo najgore cene polovnog ičega u državi

i kajgana dobra bila i nije bilo Tadica da sere, pa ondak tu bila i neka baba, vitez koja pa onda kalimero pa se svi okupimo i gledamo, eee lepa li su ono vremena bila a ne ko danas, zaluzine i pundravci, kuglice od blata i klisko zimi od gajbica napravis klizaljke celu ulicu zauzmemo ne moze komsa autom proci, tresnje krades leti i breskve cepas rukom sve se niz rukav sliva nektar slatki

koliko li je bilo ovakvih postova u istoriji sajta, samo jedna od milion varijacija ne zamerite

Nervira me pipačeva sorta.

nek su smarali ona govna, odeš fazon da kupiš polovnu knjigu, nova 650, kod njih 550, a izgleda kao da je prošla kroz želudac nilskog konja, ubedljivo najgore cene polovnog ičega u državi

E ako je tako, onda neka su.

u moje vreme se nije gledalo ko ima bolji autić, nego ko ima bolje parče hleba i masti posuto alevom paprikom

Још ако је био бели, а не онај социјала полубели, онда си био прави буржуј.

sta je opet problem sa komunalcima ? kaznjavali ljude koji bez dozvole prodaju knjige ? mene nerviraju te price narod nema leba da jede, hapsite politicare hhahahah

Мене нервира што сви вичу да Ноло плати порез, а нико се не пита окле Маји Беровић кућа на Дедињу?