Prijava

nije to moj post, malopre sam bas naleteo na njega hahah

to jeste tvoj post, samo sadrzaj nije

Labokv sigurno si citao dostojevskog kad onaj ubije babu i na kraju je morala visa instanca da se upetlja dolaskom druge babe sestre od ove a.nije moralo tako da bude. Ocigledno da je neko finansifao njegove knjige da pise sta zele prepostavljam vatikan ili neki karmicki se nemoze savladati e ja ne verujem u to ko kad sam jednom opsovao boga.a ovo sad se ne salim i odsjaj sunca je bas tog trenutka udario u mene sa prozora poprecne zgrade.ja se zapitao ali rekak sam ostacu dosledan svojim razmisljanjima i na kraju sam rekao da je to slucajnost a ne visa sila i tako kad se lose ophodis prema nekom vratice ti se nece

a ovo o cemu makaronac prica nije knjizevnost, normalno da se svaki pisac trudi da u knjizi ostavi neku korisnu informaciju, eticki plan itd ali to nije primarni cilj

PROSEČNA SRBENDA, ne verujem da je dostojevski bio placenik.ne znam kakav je vernik bio ali na grobu mu pise neki citat iz biblije.

E kad smo već kod literature, svako ko podvlači po knjigama, crta, dopisuje na belinama i slično zaslužuje ovo

ti si jedan od onih što peru svoj auto svaki dan po četres minuta ispred gajbe

Labokv da znam za to. Sto se tice mog gornjeg posta nisam nista slagao deky je carina odlicno napisao onaj post o tome svi zgadija samo je onaj na vrhu najsposobniji a jednako su svi pokvareni ko moze nek nadje taj post ja slabo citam knjige i nebi se znao tako izraziti kao on ali to je otprilike sta zelim 20 godina da kazem ljudi su glupani niko ne razmislja izvan kocke kao da sam ja jedini pametan a sto ne volim da verujem bio bi da verujem u to bolestan do bola

Stevčo smetalo
Mene nervira zvuk noža kada se seče hleb.

Kapiram, novo ti je to, pa stvara neprijatnost, polako, navići ćeš već.

uuuu pa vi ste se baš raspričali XD

krembil
r
e
m
b
i
l

Nervira me što se svaki autoplej završava sa 1300 Dženanovih pesma posle desete Boga nema da omane.

Ceca Blagojevic је додала 4 нове фотографије — са Filip Blagojevic.
4 ч. ·
Ljubav moja spremna za skolicu. Srecno prvaku:-*

Ceca Blagojevic је додала 4 нове фотографије — са Filip Blagojevic.
4 ч. ·
Ljubav moja spremna za skolicu. Srecno prvaku:-*

I ovo.

Оћете много пријатеља на фејсбуку, онда читајте таква срања

Nerviraju me dve novopečene gromade srpskog novinarstva - Draža Petrović i Ozmo. Prvi jer je previše utripovao da je duhovit, a drugi jer nolelajferi drkaju na njega do besvesti. Kao, nikad nismo imali tako pismenog novinara i dušu od čoveka.