Prijava

Mene nervira ona Jelena Janković što se zabavlja sa Željkom Joksimovićem, koji me još više nervira.

nervira me da se nerviram

Nervira me smajli :p. Jednostavno ne volim kad neko postuje taj smajli dok razgovara samnom.
Takođe me nerviraju i oni sevastovi buljavi (ili su glavati?) smajliji.
A Christinini smajliji su nekako... kinki.

Mislim da su Sevastovi zapravo nosati. :)

Kad me neko prekida dok pricham i to bash chesto i uvek ista osoba!
Kad mi se prospe chaj,jer svaka kap je dragocena!
Oblachno i tmurno vreme!

Nervira me sto posao nikako da se normalno rasporedi. Ili blejim po ceo dan i vegetiram na poslu, ili sam natovaren ko magare. Pa, kad me natovare, nateraju me jos i da putujem, a sve to par dana pre planiranog odmora za vikend. cenzurisano na dalje

Nervira me što nema smajlija.

Taj smajli me podseća na komšiju iz pakla.

Ljudi koji pišaju po dasci WC šolje.

Nervira me kad ljudi bačaju smeće po ulici.
Nervira me kad ljudi ne gase razne tehničke uređaje kad ih ne koriste.
Nervira me kad i česme ne gase. Ima jedna česma u grad, skoro uvijek je odvidana i voda toči iz nje a nema potrebe za tim. Ja vazda kad to vidim, priđem i zatvorim je. Bahate šupčine.

Čitam tekst u dnevne novine prije neki dan, i piše "Na radost mališana i njihovih roditelja, stigao (u Podgoricu) cirkus" i tu nabrajaju koje su životinje doveli. Velim sam sebe "Na radost đece i njihovih roditelja jeste, ali i nije baš na radost životinja".

nervira me kad nestane rakije

nervira me što mi nema zeke.puno sam nervozna i plačem.ubiću se!

Nemoj bre Đavole, šta ti je :)!? Drži se :)!

Nervira me moj glupavi komšija koji je posatvio skele naspram moje terase da radi fasadu, i ja ne mogu da sušim veš na terasi, i drugi glupavi komšija koji ne zna šta će sa sobom odkad je u penziji i samo tumara po dvorištu, nešto popravlja, sklanja, buši, kuca...od 7h ujutru! Nervira me ceo komšiluk ,bre!

Nervira me što se neko u školi uvek ispiša OKO wc šolje,i to uvek u moju omiljenu kabinu(2. kabinu na 2. spratu,pošto mi je dva omiljeni broj...nisam sujeverna,ali imam neki trip u vezi ovoga:)).

Nervira me kad neko diže cigaru sa poda...

Nervira me kad su svi nervozni i niko neće da se opusti,već od sitnica pravi neki veliki problem.

Nervirame komšija koji je profesor tehničkog, živi sprat iznad mene i svako jutro me probudi predivnom simfonijom čekića i bušilica.

Nervira me komsija koji gaji svinje vec 40 godina, a pogotovo aroma koja se siri iz njegovog dvorista.
Nervira me kad telefon prestane da zvoni bas kad stignem do njega.
Nervira me budilnik.