Prijava

al opet je vece cimanje da upregnem mozak da kazem ''pavlaka, kupus, paradajz, tucana'' nego ''daj i meni tako''

Mene u pola noći da probudiš znam šta stavljam u pljeskavicu.

to je dobro znati za slučaj da poželim usred noći da ti kupim pljeskavicu

Kakav si kreten jebem te usta

a ja ponekad kazem i meni isto, tj. uvek cekam poslednji da uzmem tj. kad mene pita konobar ja se okrenem osobi pored mene i pitam cimajuci glavom na gore sta ces ti ? i onda odlucim u zavisnosti od njihovog izbora
to je tako jer sam ispaljen par puta, pijem pivo dok drugi piju limunade i kokakole majku im jebem pedersku

Da li ste svesni kad pitate ljude šta će da piju i cimate glavom tako na njih posle to treba da platite?

ja i moji drugari smo studenti, bacamo svi pare na sto, uglavnom imamo tacno, neretko u novcanicama od 10 i 20 din, a najveci dzek u drustvu ostavlja baksis od jedne zelene (20din)

Prsluk na košulju stil plaćanja

docice i mojih 5minuta

Опет сам у Провирон фази кад сам алегричан на дебеле девојке. Нервира ме једна нова Нада Мацура коју имам на Фејсу, а које је игром случаја данас била на РТС-у код Раде Ђурић.

Већ месецима понавља као папагај једно те исто:
- Данас је већи проблем вишак килограма од мањка мозга.
- Ја сам будући велики дрмр, мушкарци би морали да се ложе на мене. Ја сам будући велики дрмр, што се мушкарци не ложе на мене? Ја сам будући велики дрмр, гледајте мене, ја сам будући дрмр... Још једна Сасвим Небитна...

Не, Мацура - млађа, ти си надувена, али не од хране, него од злобе према свакоме ко има и 100 грама мање од тебе. Јеботе, лекар си, па ко ће боље те да лечи него ти сама себе? Будући доктор наука не може да реши проблем у сопственом телу? Ко ли је тебе пустио да докторске студије, да ми је знати.

Познајем две девојке које су за годину дана скинуле преко 60 килограма, средиле метаболизам, уз редовну вежбу у теретани, трчање и квалитетну исхрану, и то без јо-јо ефекта.

Да, већи је проблем вишак килограма од мањка мозга, научи да живиш са тим.

Joj ti baš imaš problem brt

Деки, алергичан сам на људе који се понашају онако како сам се понашао ја пре пар година. Што је најгоре, ја бар престао да показујем комплексе и да патетишем до своје тридесете, а сад гледам људе који после тридесете улазе у пубертет и самосажаљевају се као тинејџерке од 15 година.

Девојка од 27 година, висока 165 је имала 120 кила прошле године. Сада има 58 кила. Трансформација да не поверујеш. Ишла је код лекара, вежбала редовно и средила се. Друга девојка од 19 година у истој теретани је вежбала, смршала је 50 кила за годину и по. Лепо је Космо једном рекла, кад си болестан идеш код лекара, а не кукаш преко Интернета.

kosovari me nerviraju, ponasaju se odvratno.zatucana stoka koja nikako da se kultivise.jednom sam izasao na pice sa jednom kosovarkom, nesto smo pricali i pita ona mene koliko kosulja imam.ja reko 3 a ona mi se nasmeja kao sto se smejemo deci kad kazu nesto iskreno sto bi trebalo da precute, i kaze ona meni uciteljskim tonom, nemoj to nikom da pricas, ne prica se da imas samo 3 kosulje.ja reko da ne nosim samo kosulje.to bas pokazuje njihov mentalitet, stoka koja glumi neki nivo.posle toga nam prilazi da se pozdravi jedan njen drug.lik ima pola kila gela na glavi obucen u crni koznjak i farmerice, samo sto mu na celu ne pise-ja sam smeker-pozdravi se on sa nama i pogleda me nekim pokvarenim, zlobnim pogledom,posle mi ona prica da je to njen drug sa kosova, kaze sinoc mi je dosadio sa porukama navatao jednu malu pa mi prepricavao da su se seksali, kad, gde itd primetio sam da se kosovari ponasaju kao da su glavni u gradu i svi su zaposljeni u drzavnim firmama.ne da me nerviraju nego bi ih istrebio sve ne bi trepnuo

ti si našo da kritikuješ nečiji pogled. Izgledaš kao fotorobot masovnog silovatelja koji nakon čina konzumira svoje žrtve. Od te tri košulje što imaš verovatno su dve ludačke, a ta treća neka karirana štreberska. Riba te nije otkačila zbog košulje niti zbog toga što je kosovarka nego što si jebeni psiho.

bolje psiho nego kosovar, vi kosovari ste najgora vrsta na planeti,nema niceg odvratnijeg od vas